Medal Diligentiae – za pilność otrzymała Emilia Zajkowska i jej wychowawca Pan Grzegorz Ptaszyński

Prymus 2014/2015 Kacper Denisuk

 

Sprawdzian po klasie szóstej

II miejsce w mieście wśród szkół publicznych z matematyki i języka polskiego.

  w Polsce                        w SP6

Średni wynik                                 67%                             77%

język polski                                   73%                             77%

matematyka                                   61%                             77%

język angielski                                78%                             85%

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2014/2015

Matematyka

Maria Chwedyna

Mateusz Mazurczak

Język angielski

Rafał Gierejko

Zuzanna Topolska

Historia

Michał Wnorowski

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 2014/2015

Język polski

Mateusz Turycz

Historia

Maciej Dąbrowski

Przyroda

Kacper Denisiuk

Mateusz Mazurczak

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2015”

WYNIKI DLA KATEGORII:

Żaczek – klasa 2

Osipczuk Dawid                             70,00 pkt                             wyróżnienie

Mystkowska Aleksandra                 69,50 pkt                             wyróżnienie

Maluch – klasa 3

Dziełak Dominik                            83,00 pkt                             wyróżnienie

Maluch – klasa 4

Chorębiewska Magdalena               96,25 pkt                             wyróżnienie

Kondracki Jerzy                            88,75 pkt                             wyróżnienie

Baranowski Hubert                        87,50 pkt                             wyróżnienie

Prokopczuk Alicja                           84,75 pkt                             wyróżnienie

Beniamin – klasa 5

Jankowski Mateusz                       117,25 pkt                          wyróżnienie

Błaszczak Emilia                               93,25 pkt                             wyróżnienie

Matys Zofia                                       89,75 pkt                             wyróżnienie

Kozłowska Anna                             87,75 pkt                             wyróżnienie

Bobrykow Zuzanna                        83,50 pkt                             wyróżnienie

Beniamin – klasa 6

Chwedyna Maria                            118,75 pkt                          wyróżnienie

Mazurczak Mateusz                      117,50 pkt                         wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS “ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ”

Tytuł LAUREATA zdobyła Gabriela Stalończyk kl. V

Wyróżnienia  KATARZYNA TURSKA z kl. V c  oraz  ANNA  OLCHOWIK  z kl. Vb

 

SZKOLNY KONKURS  RELIGIJNY  „NAJPIĘKNIEJSZA   SZOPKA BETLEJEMSKA

Zwycięzcami konkursu w kategorii klas I-III zostali:
Miejsca I:
Aleksandra Gil, kl. II b; Matylda Chorębiewska wraz z siostrą, kl. I c
Miejsca II:
Emma Kraśnicka, kl. I b; Weronika Sakowicz, kl. III b
Miejsca III:
Magdalena Grochowska, kl. I a; Szymon Kamiński, kl. II a
Wyróżnienie:
Aleksandra Kołnierowicz , kl. II b

Zwycięzcami konkursu w kategorii klas IV-VI zostali:
Miejsca I:
Wiktoria Rutkowska, kl. IV a; Grupa: Gabriela Zalewska, Zuzanna Bobrykow, Anna Olchowik, kl. V b: Magdalena Chorębiewska, kl. IV b
Miejsca II:
Gabriela Stalończyk, kl. V d; Julia Wojtkowska VI b; Julia Niczyporuk (z rodziną) kl. V b
Miejsca III:
Emilia Błaszczak (z rodziną) kl. V b; Alicja Choszczyk oraz Anna Kozłowska (z Tatą) kl. V d
Wyróżnienia:
Amelia Rogowska kl. V a; Wiktoria Zdunik kl. V c

KONKURS PRZYRODNICZY PANDA

Alicja Prokopczuk klasa IVB – LAUREAT-  3 miejsce w Polsce

Wyróżnienie otrzymali:

Michał Tałałaj klasa IVC – 7 miejsce w Polsce

Jerzy Kondracki klasa IVC – 7 miejsce w Polsce

Maja Dąbrowska klasa IVA – 9 miejsce w Polsce

Marcin Daniluk klasa IVA– 9 miejsce w Polsce

Dominika Wróbel klasa IVB– 9 miejsce w Polsce

Marcelina Koniakowska  klasa IVA– 9 miejsce w Polsce

Filip Dąbrowski klasa IVA – 10 miejsce w Polsce

Emilia Błaszczak klasa VB – 7 miejsce w Polsce

Mateusz Jankowski klasa VB– 9 miejsce w Polsce

Zuzanna Bagińska klasa VB– 9 miejsce w Polsce

Alicja Choszczyk klasa VD– 10 miejsce w Polsce

Maciej Dąbrowski klasa VIA – 8 miejsce w Polsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PANDA 2015 Z HISTORII

14 miejsce w Polsce – Jerzy Kondracki kl. IV c

15 miejsce w Polsce – Małgorzata Kalisz kl. IV a

19 miejsce w Polsce – Marcelina Kociakowska kl. IV a

28 miejsce w Polsce – Wiktoria Piktel kl. IV c

Karol Cwalina kl. V d

29 miejsce w Polsce – Szymon Domagała kl. V b

32 miejsce w Polsce – Aleksandra Prochoruk kl. V a

Hubert Dziełak kl. V a

34 miejsce w Polsce – Julia Niczyporuk V b

41 miejsce w Polsce – Mikołaj Szpica V d

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY PANDA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Oto najlepsze wyniki:

 Język angielski  – POZIOM 1

  1. miejsce w Polsce – Marcin Daniluk kl. IV A
  2. miejsce w Polsce ex aequo – Karol Cwalina kl. V D

Julia Drabikowska kl. V B

  1. miejsce w Polsce eex aequo – Emilia Błaszczak kl. V B

Damian Matan kl. V C

  1. miejsce w Polsce ex aequo – Martyna Gmińska kl. V A

Zofia Matys kl. V C

Krzysztof Szachowicz kl. V C

  1. miejsce w Polsce ex aequo – Anna Kozłowska kl. V D

Wiktoria Nikołajuk kl. V C

  1. miejsce w Polsce – Amelia Ćwikowska kl. V C
  2. miejsce w Polsce ex aequo – Jonasz Austin Hannibal kl. IV B

Szymon Domagała kl. V B

  1. miejsce w Polsce ex aequo – Gabriela Carvalhido kl. V B

Marianna Kasperuk kl. V C

Maksymilian Proskień kl. V C

Kornelia Szamańska kl. V B

  1. miejsce w Polsce – Daria Kuczyńska kl. V C
  2. miejsce w Polsce ex aequo – Alicja Choszczyk kl. V D

Julia Kolenda kl. V A

Aleksandra Rozumko kl. V D

  1. miejsce w Polsce – Małgorzata Kalisz kl. V A
  2. miejsce w Polsce ex aequo – Cyprian Prus kl. V C

Marcel Sztachelski kl. V C

  1. miejsce w Polsce – Laura Pokało kl. V D
  2. miejsce w Polsce ex aequo – Magdalena Chorębiewska kl. IV B

Mateusz Czarnecki kl. IV C

Jagoda Jarocka kl. IV

  1. miejsce w Polsce ex aequo – Hubert Dziełak kl. V A

Wiktor Grabowski kl. V D

  1. miejsce w Polsce ex aequo – Wiktoria Łazewska kl. V A

Katarzyna Turska kl. V C

Julia Wnorowska kl. IV B

  1. miejsce w Polsce ex aequo – Klaudia Jałosińska kl. V C

Joanna Kuźmicka kl. IV B

Damian Zalewski kl. IV C

  1. miejsce w Polsce ex aequo – Michał Tałałaj kl. IV C

Julia Weremiejewicz kl. V B

  1. miejsce w Polsce ex aequo – Marcelina Kociakowska kl. IV A

Julia Urban kl. V B

  1. miejsce w Polsce – Bartosz Pastwa kl. IV C
  2. miejsce w Polsce ex aequo – Kinga Chilimoniuk kl. IV A

Fabian Tarasiuk kl. IV C

  1. miejsce w Polsce – Wiktoria Piktel kl. IV C
  2. miejsce w Polsce – Sara Szumska kl. IV A

Język angielski  – POZIOM 2

  1. miejsce w Polsce – Kacper Denisiuk kl. VI B
  2. miejsce w Polsce – Zuzanna Topolska kl. VI B
  3. miejsce w Polsce – Rafał Gierejko kl. VI A
  4. miejsce w Polsce – Mateusz Mazurczak kl. VI B
  5. miejsce w Polsce ex aequo – Aleksandra Grochowska kl. VI B

Natalia Jastrzębska kl. VI B

Olga Truszkowska kl.  VI B

  1. miejsce w Polsce – Julia Wojtkowska kl. VI B
  2. miejsce w Polsce – Aleksandra Grabarska kl. VI B
  3. miejsce w Polsce – Aleksandra Kalinowska kl. VI B
  4. miejsce w Polsce ex aequo – Kaja Gołko kl. VI C

Angelika Romańczuk kl. VI B

  1. miejsce w Polsce – Bartosz Spiżarny kl. VI C
  2. miejsce w Polsce – Patrycja Czemierys kl. VI B

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIAD OLIMPUSEK Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS II – III (SESJA JESIENNA)

KLASY II:

LAUREACI:

Szachowicz Łukasz klasa II b – IV miejsce w Polsce; 195 punktów/ 210 punktów

Osipczuk Dawid klasa II b – XI miejsce w Polsce; 175 punktów/ 210 punktów

KLASY III:

LAUREACI:

Brański Adrian klasa III c – XI miejsce w Polsce; 180 punktów/210 punktów

Domagała Weronika Wiktoria klasa III b- XIV miejsce w Polsce; 170 punktów/ 210 punktów

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUSEK KLAS II-III (SESJA WIOSENNA)

LAUREACI Z KLAS II:

Łukasz Szachowicz, klasa II b – 11 miejsce w Polsce; 180 punktów / 210 punktów

Róża Kruczkowska, klasa II b – 14 miejsce w Polsce; 170 punktów/ 210 punktów

LAUREACI Z KLAS III :

Kinga Bagińska, klasa III b – 5 miejsce w Polsce; 196 punktów/ 210 punktów

Weronika Domagała, klasa III b – 11 miejsce w Polsce; 178 punktów/ 210 punktów

MIEJSKI KONKURS TEATRALNY W JĘZYKU ANGIELSKIM

 „It’s Theatre Time”

II miejsce: PRZEDSTAWIENIE „Frozen”

Grupa teatralna prowadzona przez p. Katarzynę Szachowicz w składzie:

1.Princess Elsa – Księżniczka Elza – Klaudia Jałosińska Vc

2.Princess Anna – Księżniczka Anna – Iga Kuczyńska Vc

3.Mum – mama księżniczek – Zofia Matys Vc

4.Dad – ojciec księżniczek – Jonasz Hannibal Austin IVb

5.Prince Hans – książe Hans – Julia Plewa Vb

6.Kristoff – Zuzanna Bagińska Vb

7.Reindeer Sven – renifer Swen – Marianna Kasperuk Vc

8.Snowman Olaf – bałwan Olaf – Amelia Ćwikowska Vc

9.Troll 1 – Zuzanna Bobrykow Vb

10.Troll 2 – Julia Weremijewicz Vb

11.Troll 3 – Wiktoria Nikołajuk Vc

12.Narrator I – Wiktoria Zdunik Vc

13.Narrator II – Małgorzata Sokół Vc

14.Servant – służący – Jonasz Hannibal Austin IVb

15.Director – Reżyseria: Katarzyna Szachowicz

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS III

  1. miejsce Julia Rudzka
  2. miejsce Aleksandra Stefanowicz
  3. miejsce Adrian Brański

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY „MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

I miejsceMaja Dąbrowska kl. IV a

II miejsce – Julia Sobolewska kl. IV c

WyróżnienieJulia Wnorowska kl. IV b

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY „CZYTAM DOSKONALE”

I miejsce – Aleksandra Mielech kl. III b oraz Dominik Dziełak kl. III a

Wyróżnienie – Emilia Łagutowska kl. III c

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „TĘ KSIĄŻKĘ WARTO PRZECZYTAĆ”

Klasa „ 0”:

Nagroda – Laura Woźniewska

Wyróżnienia:

Vanessa Dunaj

Gabriela Faszczewska

Patryk Nozdryń

Anna Ptaszyńska

Klasy I:

I miejsce – Milena Kalinowska kl. I b

II miejsce – Magdalena Mikołajuk kl. I f

III miejsce – Hubert Jabłoński kl. I a

Wyróżnienia:

Matylda Chorębiewska kl. I c

Maciej Choszczyk kl. I f

Magdalena Grochowska kl. I a

Karolina Łaban kl. I c

Michalina Szutkiewicz kl. I b

Krzysztof Wicher kl. I a

Klasy II:

I miejsce – Bartosz Morozewicz kl. II b

II miejsce – Roksana Górska kl. II c

III miejsce – Natalia Sobiesiak kl. II a

Wyróżnienie – Szymon Kamiński kl. II a

Klasy III :

I miejsce – Gabriela Maria Paszkowska kl. III c

II miejsce – Dominik Dziełak kl. III a

III miejsce – Kinga Majtas kl. III b

Wyróżnienie – Bartosz Hamanowicz kl. III a

Klasy IV:

I miejsce – Natalia Szymczak (kl. IV b)

II miejsce – Gabriela Sawicka ( kl. IV b)

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY „CZYTAM DOSKONALE”

I miejsce – Karolina Wronkowska (kl. II b

II miejsce – Jerzy Pawłusz kl. II a

III miejsce – Kinga Pławska kl. II c

Wyróżnienie – Róża Kruczkowska kl. II b

 

IV EDYCJA KONKURSU RECYTATORSKIEGO „MISTRZ PIĘKNEJ MOWY”

I miejsce Aleksandra Dzienis kl. I e i Magdalena Bukojemska kl. I e

II miejsce Kamila Urban kl. I c

III miejsce Zuzanna Doroszkiewicz kl. I b

Wyróżnienia:

Piotr Wnorowski kl. II c i Joanna Kotowska kl. II c

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY „MISTRZ ORTOGRAFII” KLAS IV – VI

Wyniki szkolnego konkursu ortograficznego o tytuł  „Mistrza ortografii” przedstawiają się następująco:

Klasy IV-te

I miejsce – Julia Wnorowska kl. IV B

II miejsce – Maja Dąbrowska kl. IV A

III miejsce – Małgorzata Ptak kl. IV B

Klasy V-te

I miejsce – Damian Matan kl. V C

II miejsce – Karol Skreczko kl. V D

III miejsce – Maciej Maciejewski kl. V C

Klasy IV-te

I miejsce – Emilia Zajkowska kl. VI C

II miejsce – Michał Wnorowski kl. VI C

III miejsce – Bartosz Spiżarny kl. VI C

Uczennica klasy VI C Emilia Zajkowska w maju br. reprezentowała naszą szkołę w XV Miejskim Konkursie Ortograficznym, gdzie zajęła IV miejsce.

SZKOLNY KONKURS „MAGIA WIERSZY”

Klasy pierwsze:

I miejsce – Jakub Warakomski kl. Ib

II miejsce – Maria Giwer kl. If

III miejsce – Julia Jamro kl. Id, Kamila Urban kl. Ic

Wyróżnienia:

Magdalena Bukojemska kl.Ie

Paweł Charytoniuk kl. Ia

Klasy drugie:

I miejsce – Łukasz Szachowicz kl. IIb

II miejsce – Ania Kuzub kl. IIa, Łukasz Mazurczyk kl. IIc

Klasy trzecie:

I miejsce – Justyna Rudzka kl. IIIb

II miejsce – Agnieszka Fiłonowicz kl. IIIc, Karolina Suhak kl. IIIa

Kategoria plastyczna:

Klasa „0”:

Nagrody:

Gabriel Podurgiel

Laura Woźniewska

Gabriela Faszczewska

Klasy pierwsze:

Nagrody:

Tomasz Cilulko, kl. Ic

Alicja Chróścik, kl. Ie

Magdalena Mikołajuk, kl. If

Wiktoria Narewska, kl. Ic

Ola Stasiewicz, kl. Ib

Patryk Palenceusz, kl. Ia

Michalina Szutkiewicz, kl. Ib

Wyróżnienia:

Milena Kalinowska , kl. Ib

Kornelia Kołodziejuk, kl. Ib

Weronika Makałus, kl. Ie

Kornelia Pankiewicz, kl. Ib

Julia Pawłuszewicz, kl. kl. Ib

Jakub Warakomski, kl. Ib

Ewa Zaleska, kl. Ic

Klasy drugie:

Nagrody:

Jakub Kaliszuk, kl. II b

Łukasz Mazurczyk, kl. II c

Wyróżnienia:

Tymoteusz Idziak, kl. II c

Julia Lulewicz, kl. II c

Olga Kołos, kl. II b

Julia Madrycka, kl. II c

Anna Poniatowska, kl. II b

Anna Szkil, kl. II b

Michalina Szymańska, kl. II b

Klasy trzecie:

Nagrody:

Wiktoria Zajkowska, kl. III c

Wyróżnienia:

Julia Ochrymiuk – Selewoniuk, kl. III b

Zofia Skupień, kl. III c

SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO – PLASTYCZNY „MAKIETA ZAMKU ŚREDNIOWIECZNEGO”

1 miejsce Mikołaj Szpica V d

  1. miejsce Michał Wróblewski V b
  2. miejsce Alicja Choszczyk V d

Wyróżnienia:

Amelia Rogowska V a

Bartosz Paszkiewicz V b

Julia Niczyporuk V b

Gabriela Zalewska V b

SZKOLNY KONKURS „Znam swoje prawa”

I miejsce Maciej Dąbrowski

Wyróżnienia:

Alicja Choszczyk V d

Karol Cwalina V d

Karolina Łapuć V b

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ZIEMIA TO NASZ NAJWIĘKSZY SKARB”

I miejsce
Diana Piszczatowska kl. I B
Karolina Podgórska kl. II B

Wyróżnienia
Gabriela Faszczewska kl. 0
Kuba Czaban kl. I B
Ada Smalkowska kl. I D
Kuba Warakomski kl. I B
Szymon Kamiński kl. II A
Zofia Misztal kl. II A
Natalia Sobiesiak kl. II A
Anna Poniatowska kl. II B
Wiktoria Walczyk kl. II B
Łukasz Szachowicz kl.II B
Karolina Wronkowska kl. II B
Łukasz Mazurczyk kl. II C

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ZIMOWY KRAJOBRAZ”

wyróżnienie – Dominik Dziełak kl. III a

wyróżnienie – Kamila Hamanowicz kl. III a

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY „BOŻE NARODZENIE W OCZACH DZIECKA”

Nagrody w swoich kategoriach otrzymali:

Dominika Deputat kl. I e

Dominika Drumska kl. IV a

Kamila Czyżewska kl. V d

Wyróżnienia: 

Olga Kołos kl. II b

Hania Haponiuk kl. III b

Ula Zubrycka kl. IV b

Kamila Czyżewska V d

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „PORTRET JESIENI”

Julian Czelusta Ie – nagroda

Julia Ekonomiuk kl. III c – wyróżnienie

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „JESIEŃ NA PODLASIU”

Julia Ekonomiuk kl. IIIc zdobyła wyróżnienie.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKO – FOTOGRAFICZNY „ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W MOICH OCZACH”

Kategoria plastyczna:

Nagroda – Dominik Dziełak kl. III a

Nagroda – Katarzyna Jałbrzykowska kl. III a

Kategoria literacka:

III miejsce – Zofia Matys kl. Vc

MIEJSKI KONKURS MUZYCZNY „AKOLADA”

“Grupa z Wesołej” uzyskała tytuł LAUREATA. Skład zespołu: Wiktoria Rutkowska, Małgorzata Ptak, Gabriela Sawicka, Julia Wnorowska, Natalia Szymczak, Joanna Kuźmicka, Dominika Wróbel, Jonasz Austin Hannibal, Magdalena Chorębiewska, Oliwia Gosk z kl. IV b oraz Julia Czaban z kl. V b. Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka muzyki Dorota Skorupska.

RODZINNY KONKURS TECHNICZNY „BUDKI LĘGOWE”

I miejsce – Jan Kondracki  kl. IV c

II miejsce – Julia Niczyporuk  kl. V b

III miejsce – Kinga Chilimoniuk  kl. IV a

Wyróżnienie – Oliwia Rutkowska  kl. IV c

MIEJSKI EKOKONKURS „BATERIE ZAGROŻENIEM DLA ŚRODOWISKA”

Adam Jamiołkowski kl. IV a 840 szt.

Maciej Hermanowicz kl. VI a 763 szt.

Wiktoria Zdunik kl. V c 520 szt.

Marcel Sztachelski kl. V c 485 szt.