Wizyta klasy III E w Fabryce Mebli Forte

Dnia 11 kwietnia  2017 klasa III E wybrała się na wycieczkę do Białostockiej Fabryki Mebli FORTE.

Pan Dyrektor pokazał dzieciom z bliska , jak z ogromnych płyt wiórowych powstają meble. Dzieci mogły zobaczyć także,  w  jaki sposób gotowe elementy mebli są przygotowywane do wysyłki i  jak są pakowane.  Przyglądały się również pracy „Robota Mariana” . Największą  jednak niespodzianką było to, że w jednej z paczek, która podjechała do nas na taśmie były SŁODYCZE!!! Ależ była radość!!!

Na koniec wycieczki pan Dyrektor zaprosił wszystkich do swojego gabinetu, gdzie dzieci otrzymały drobne upominki.  Niektóre z nich sprawdziły nawet, czy wygodny jest fotel pana Dyrektora.  Wszyscy byli zadowoleni i stwierdzili, że wycieczka była SUPER!