SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

Artykuły

 5 kwietnia 2017 roku odbył się drugi etap konkursu pod hasłem                 „Droga i ja”, organizowany przez Anetę Petelską oraz Katarzynę Sadowską (nauczycielki nauczania zintegrowanego). Konkurs był skierowany do uczniów klas II i III. Miał na celu kształtowanie pozytywnych cech wzorowego uczestnika ruchu drogowego oraz umiejętne zastosowanie przez uczniów poznanych zasad ruchu drogowego. Przedstawiciele poszczególnych klas prezentowali swoją wiedzę przed publicznością oraz szacownym jury, w skład którego weszła Pani podkomisarz Ewa Puciłowska z KMP w Białymstoku. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą wiedzą i uzyskali maksymalną liczbę punktów. W nagrodę otrzymali gromkie brawa od wszystkich zgromadzonych oraz atrakcyjne prezenty. Swoją wiedzę na temat zasad ruchu drogowego mogła zaprezentować również zgromadzona publiczność, która prawidłowo odpowiedziała na zadane pytania. Kolejna edycja naszego konkursu już za rok!

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI