SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

Artykuły

WYCIECZKA DO BIAŁOWIEŻY

30 maja uczniowie kl. III E byli na wycieczce w Białowieży. Zwiedzili  Muzeum Przyrodniczo-Leśne Białowieskiego Parku Narodowego.  Spacerowali po parku pałacowym, w którym mieli możliwość obejrzenia i  poznawania rozmaitych roślin, także o właściwościach leczniczych. Widzieli z bliska młode i stare drzewa.  Odwiedzili również Rezerwat Żubrów, gdzie widziały żubry – wizytówkę Białowieskiego Parku Narodowego oraz żubronie. Ciekawe było także spotkanie z wilkami, które reagowały na komendy pana przewodnika. To była naprawdę bardzo ciekawa wycieczka. 

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI