SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

Artykuły

 

2

 

W dniach 5-9 czerwca w naszej szkole trwała akcja 6 Białostocki TydzieńCzytania Dzieciom.

Ciekawe utwory literackie czytali nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. Starsi uczniowie czytali młodszym. Wśród zaproszonych z różnych instytucji gości, byli: p.I.Czyżewska z Książnicy Podlaskiej, p.K.Wierel z Uniwersytetu w Białymstoku, p.A.Kononiuk z Politechniki Białostockiej, p.B.Ptaszyńska z Zespołu Szkół Rolniczych, p.S.Wicher z Galerii Sleńdzińskich, p.M.Janowski ze Straży Pożarnej i pan z Policji oraz gimnazjaliści z 6 Publicznego Gimnazjum z p.E.Zubowicz.   W klasach czytali nauczyciele, m.in. Wicedyrektor p.I.Ostrowska,   p.E.Dyszkiewicz, p.A.Średnicka, p.J.Iwaniuk, p.E.Gryko. Naszą bibliotekę zwiedzili gimnazjaliści z PG6 z p.E Zubowicz oraz 6-latki z PS35 z p.J.Łupińską.                              

Koordynatorzy akcji: A.Średnicka, E.Dyszkiewicz, J.Iwaniuk

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI