ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25

ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY RANKINGOWE

W SHORT TRACKU

SANOK 16-17.09.2017r.

Łyżwiarze klas sportowych VA, VIA, reprezentanci UKS  „Szóstka” w Białymstoku

16-17.09.2017r. wzięli udział w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w short tracku. Pierwsze otwierające sezon łyżwiarski  zawody odbyły   się   na   lodowisku   ARENA   w   Sanoku.

W   zawodach  uczestniczyło 192 zawodników Polski, Czech i Słowacji.  Bardzo udanie rozpoczęli  nowy sezon uczniowie SP 6 w Białymstoku, łyżwiarze UKS „Szóstka”, którzy po obozie sportowym w KRYNICY błysnęli wysoką formą, plasując się na czołowych lokatach zawodów, najeżdżając łyżwiarskie klasy sportowe oraz poprawiając swoje rekordy życiowe na poszczególnych dystansach.

W kategorii junior E chłopców I miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Dominik PALENCEUSZ (3 złote medale na dystansach 222m, 333m, 500m), III miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Adam MAKUCH (2 brązowe medale 222m, 333m), VII miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii junior E dziewcząt zajęła Aleksandra ZAJKOWSKA, w kategorii junior D dziewcząt VIII miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła Hania ORZEPOWSKA, w junior D chłopców IX miejsce zajął Oskar KUROWSKI.