Artykuły

UDANY WYSTĘP UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ    NR 6 W MISTRZOSTWACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

4 października w lesie na Pietraszach odbyły się Igrzyska Miasta Białegostoku w Drużynowych biegach przełajowych. Szkołę Podstawową nr 6 reprezentowało w sumie 24 uczniów (12 dziewczynek i 12 chłopców). Organizatorzy zawodów przygotowali dla uczestników bardzo wymagające trasy. Mimo to, nasi uczniowie całkiem nieźle poradzili sobie w rywalizacji z reprezentantami wszystkich białostockich szkół podstawowych. Cel, jaki postawili swoim podopiecznym opiekunowie Zofia Rybołowicz oraz Mateusz Woroniecki, czyli - "dajemy z siebie wszystko", został zrealizowany, a to bardzo cieszy i napawa optymizmem na przyszłość.

Na oficjalne wyniki zespołów dziewcząt oraz chłopców trzeba jeszcze poczekać, ale niektóre osiągnięcia indywidualne są nam znane. Oto najlepsze z nich:

Karolina Piasecka (kl. IV) - 6 miejsce

Paulina Kalinowska (kl. IV) - 8 miejsce