ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25

ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25

Artykuły

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY RANKINGOWE

W SHORT TRACKU

BIAŁYSTOK 02-03.12.2017r.

W dniach 02-03.12.2017r. uczniowie klas sportowych IVA, VA, VIA startowali w  Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych  w short – tracku, które rozegrane zostały na lodowisku BOSiR w Białymstoku. barwy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka”  reprezentowane były przez

25 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych (Junior E , D ).

Reprezentanci UKSSB po raz kolejny zaprezentowali wysoką formę zajmując wysokie lokaty. Łącznie uczniowie SP 6 zdobyli 9 medali (4 złote, 1 srebrny i 4 brązowe na dystansach 222m, 333m, 500m i 777m.

W   kategorii junior E  w  wieloboju    łyżwiarskim  I miejsce zajął  Adam MAKUCH zdobywając 3 złote medale, III miejsce w wieloboju zajął Dominik PALENCEUSZ (złoty medal i 2 brazowe), IV miejsce

w wieloboju zajął Łukasz MAZURCZYK zdobywając srebrny  i brązowy medal, na wysokim VI miejscu uplasowała się Aleksandra ZAJKOWSKA.

W kategorii junior D brązowe medale zdobyli Hanna ORZEPOWSKA i Oskar KUROWSKI odpowiednio na 500m i 777m. Udany występ zaliczyła Karolina SUHAK zajmując V miejsce na dystansach 500m i 777m. Po raz pierwszy w ogólnopolskiej łyżwiarskiej rywalizacji wzięli udział uczniowie klasy IV A dzielnie stawiając swoje pierwsze kroki.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy udanego startu i życzymy dalszych sukcesów.

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI