SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

Artykuły

III MIEJSCE W IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW!!!
W rozgrywanych w listopadzie mistrzostwach Białegostoku w koszykówce chłopców klas IV-VI nasi uczniowie wywalczyli brązowe medale! Dwa zespoły (SP 47 i SP 19) specjalizujące się w koszykówce były poza naszym zasięgiem, dlatego III miejsce należy uznać za spory sukces, gdyż w pokonanym polu zostawiliśmy inne szkoły, które również trenują "basket".
Skład SP 6 Białystok:Bartek M. VIbBruno M. VbDawid J. VeMarcel J. IVŁukasz M. VIaPatryk G. VIaDawid N. VIaFilip W. VIaKamil D. VIaKuba G. VIcKonrad D. VIcTrener Mateusz WoronieckiGRATULUJEMY SERDECZNIE!!!!!!!!

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI