SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

Artykuły

Dzieciaki Sadzeniaki

Uczniowie kl. II c uczestniczyli w warsztatach ekologiczno- przyrodniczych pt. „ Dzieciaki Sadzeniaki” zorganizowanych przez Leroy Merlin. Celem tego spotkania było uczenie dzieci pielęgnacji roślin oraz rozbudzanie w nich zainteresowań przyrodą. Uczniowie mogli również wcielić się w rolę małych ogrodników i  posadzić samodzielnie  swoją roślinkę. Fakt samodzielnego sadzenia roślin to była ogromna frajda dla wszystkich dzieci. Posadzoną roślinkę dzieci zabrały do domu, gdzie będą mogły stosować poznane zasady dbania o rośliny.

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI