Artykuły

Za sześcioma górami, za sześcioma rzekami i za sześcioma dolinami, w ogromnym zamczysku SP6 pilnowanym przez groźnego smoka, jedenaście Królewien z klasy Va postanowiło wspólnie spędzić noc.      Spotkanie królewny rozpoczęły od kolacji.Zwinne dłonie księżniczek przygotowały wykwintny posiłek.Następnie w komnacie nr 49 zabawom, śmiechom i szalonym pomysłom nie było końca aż do białego rana!!! Wspólne oglądanie zdjęć z dzieciństwa, gry planszowe, pokaz mody piżamowej, opowieści z dreszczykiem i wspólne oglądanie filmów umilało królewnom nocne godziny. Starannie umoszczone królewskie piernaty na krótko umilily królewski sen. Noc, choć długa, ale spędzona w towarzystwie królowej Katarzyny VI, minęła błyskawicznie. A nad ranem okazało się, że to był tylko bajeczny sen...