SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25



SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25



SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Nazwa konkursu

Zasięg konkursu

Wyniki

Osoba odpowiedzilna

Międzyszkolny konkurs recytatorski "Polscy poeci dzieciom"

 

miejski

 

WYNIKI

 

Marta Dobrzyńska

Szkolny konkurs plastyczny

na logo i nazwę Szkolnego Koła Wolontariatu

szkolny

 

WYNIKI

Agata Kościuczyk,

Lilla Szorc,

Halina Wasiluk

Konkurs języka niemieckiego Deutsch- Primus

 szkolny

 czerwiec 2018

 

WYNIKI

Karolina Szewczyk

 

 

 

Konkurs języka angielskiego : from listening to communication

 

 

 

 

szkolny

 

Beata Nowiska- Nikołajuk

Agnieszka Łupińska

Katarzyna Szachowicz

Urszula Stefańczuk- Korba

 

 

 

Konkurs języka angielskiego: Panda

 

Olimpus

 

 

 

ogólnopolski

 

 

 

WYNIKI

 

 

WYNIKI

Beata Nowiska- Nikołajuk

Agnieszka Łupińska

Katarzyna Szachowicz

Urszula Stefańczuk- Korba

 

 

 

Konkurs języka polskiego : Panda

 

Olimpus

 

 

 

 

ogólnopolski

 

 

 

 

WYNIKI

 

 

WYNIKI

Agnieszka Łupińska- organizator

pomoc przy organizacji:

Małgorzata

 Koćmierowska –

Izabela Klimuk

Mirosława Puszkaruk

 

 

 

 

Konkurs mistrz języka polskiego

 

 

 

szkolny

luty 2018

 

 

 

WYNIKI

Agnieszka Łupińska- organizator

pomoc przy organizacji:

Małgorzata

 Koćmierowska –

Izabela Klimuk

Konkurs poprawnej polszczyzny; konkurs literacki

 szkolny

 

Agnieszka Łupińska

Mirosława Puszkaruk

Konkurs z historii : Panda

ogólnopolski

 WYNIKI

Agata Kościuczyk

Konkurs z historii: Olimpus

ogólnopolski

 WYNIKI

Agata Kościuczyk

 

„Z mitologią na ty” turniej klas

 

szkolny

 

Agata Kościuczyk

Jolanta Szady

Halina Wasiluk

 

Konkurs religijny "Z Maryją w tajemnicach różańca"

 

 szkolny

 

WYNIKI

Lilla Szorc

Halina Chylińska

 

Konkurs religijny - napiękniejsza kartka świąteczna

 

 

 

szkolny

 

 

WYNIKI

Lilla Szorc

Jolanta Szady

Elżbieta Cetra

 

Konkurs religijny w II półroczu (Wielkanocny)

szkolny

WYNIKI

Lilla Szorc

Halina Chylińska

Konkurs z języka angielskiego Olimpusek

ogólnopolski

 WYNIKI

M. Dąbrowska

 

Olimpiada (CES) mitologiczna;

 

 

 

 

Ogólnopolski test ortograficzny

 

 

 

ogólnopolski

 

 

 

 

ogólnopolski

 

 

 

 

 

 

WYNIKI

 

 

Justyna Iwaniuk

Konkurs pięknego pisania klas  I- III (maj)

szkolny

 

Bożena Marciuk

 

 

Konkurs kaligraficzny

 

 

szkolny

 

 

     WYNIKI

Małgorzata Koćmierowska

Izabela Klimuk

Agnieszka Łupińska

 

Konkurs czytelniczy

 

szkolny

 

 

WYNIKI

Małgorzata Koćmierowska

Izabela Klimuk

Agnieszka Łupińska

Turniej piłki nożnej

 

międzyklasowy

 

M. Woroniecki

K. Makowski

TYMBARK

międzyklasowy

 

M. Woroniecki

K. Makowski

Konkurs z przyrody Panda

ogólnopolski

 

WYNIKI

M. Poniatowska

E. Kołodziejczyk

E. Zubowicz

 

Konkurs fotograficzny

wewnątrzszkolny

 

WYNIKI

M. Poniatowska

E. Kołodziejczyk

Alfik

Kangur

ogólnopolski

 wyniki

 

wyniki

M. Kulig

K. Wysocka

Mistrzostwa Szkoły w szachach dz+ch

szkolny

 

G. Ptaszyński

Drużynowe Mistrzostwa Miasta - szachy

miejski

 wyniki

G. Ptaszyński

Drużynowe Mistrzostwa Województwa

wojewódzki

 

G. Ptaszyński

 

„Dziecko jest jutrem”

szkolny

 

wyniki

A. Kościuczyk

J. Szady

H. Wasiluk

Konkurs ortograficzny: „Mistrz ortografii kl IV- VI”

miejski

 

 

 

WYNIKI

M. Puszkaruk

A. Łupińska

M. Koćmierowska

J. Iwaniuk

I. Klimuk

Konkurs plastyczno- literacki: „Cztery pory roku”

szkolny

 

A. Łupińska

J. Szady

Budki lęgowe: konkurs techniczny

szkolny

 WYNIKI

J. Szady

H. Wasiluk

Konkurs historyczny „Niepodległość to ...”

szkolny

listopad 2017

 

 

WYNIKI

A. Kościuczyk

H. Wasiluk

J. Szady

Konkurs historyczny „Orzeł Polski na przestrzeni dziejów”

szkolny

 

A. Kościuczyk

Konkurs plastyczny : „Pożegnanie zimy- przywitanie wiosny” kl I- III w 2 kategoriach wiekowych

 

szkolny

 

 WYNIKI

B. Kwiatkowska

E. Gryko

M. Petelska

„Kto czyta nie błądzi” – konkurs czytelniczy dla klas II i klas III

Szkolny

listopad/grudzień 2017

 

 

      WYNIKI

E. Wołkowycka, E. Dyszkiewicz,  A. Średnicka.

„Prezent dla św. Mikołaja”- konkurs plastyczny dla klas I-III

 

Szkolny

grudzień  2017

 

WYNIKI

E. Gryko, E. Dyszkiewicz,  A. Średnicka.

„Najpiękniejsza zakładka do książki” - konkurs plastyczny dla klasy II a i III e

Szkolny

styczeń  2018

 

E. Gryko, E. Dyszkiewicz,  A. Średnicka, E.    Wołkowycka

„Turniej wiedzy o baśniach dla klas I” -

Szkolny

luty/marzec  2018

 

A. Średnicka,

 E. Dyszkiewicz,

B. Siwak

„Mistrz Pięknej Mowy” - konkurs recytatorski dla dzieci uczestniczących w zajęciach logopedycznych

Szkolny

kwiecień   2018

 

 

WYNIKI

E. Dyszkiewicz,  A. Średnicka, B. Siwak.

„Ilustrowane wierszyki” - konkurs plastyczno -logopedyczny  

Szkolny

Czerwiec 2018

 

E. Gryko, E. Dyszkiewicz,  A. Średnicka

 

 

Szkolny konkurs wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii  i Irlandii Północnej

 

 

 

 

 

 

Grudzień

 

 

 

 

 

wyniki

 

Beata Nowiska- Nikołajuk

Agnieszka Łupińska

Katarzyna Szachowicz

Urszula Stefańczuk- Korba

Konkurs plastyczny dla klas  I-III

"Świety Mikołaj przybywa"

 

 

Grudzień

 

 

WYNIKI

E. Dyszkiewicz,
A. Średnicka,
E. Wołkowycka,
E. Gryko

Szkolny konkurs plastyczno-recytatorski "Magia  wierszy"

kwiecień

 

 WYNIKI

A. Petelska

H. Wasiluk

 

Chę być małym ekologiem

 

kwiecień

 

WYNIKI

K. Sadowska

Popisz się talentem

 

WYNIKI

A.Łupińska

 

I Miejski Konkurs Ortograficzny „Ortografiada 2018”

 

 

 

WYNIKI

 

 

Olimpus z języka polskiego – sesja zimowa 2018

 

 

WYNIKI

 

Ogólnopolski konkurs „Mój Polski”

 

 

WYNIKI

 

Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

 

 

WYNIKI

 

Ogólnopolski Test Ortograficzny

 

 

WYNIKI

 

 Konkurs z języka angielskiego C.U.B.A. Contest

 

 

WYNIKI

 Beata Nowicka-Nikołajuk

Urszula Stefańczuk-Korba

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI