Elżbieta Mandrusz

Manager Restauracji węgierskiej TOKAJ

w Białymstoku

Podziękowanie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 im. J. Iwaszkiewicza w Białymstoku, nauczyciele i uczniowie, składają podziękowania za zaangażowanie w organizację Dnia Europejskiego w naszej szkole.

Wypożyczone rekwizyty wzbogaciły prezentację dotyczącą Węgier. Bogactwo wypożyczonych przedmiotów pozwoliło na zaprezentowanie uczniom tego pięknego kraju w sposób bogaty, ciekawy i zajmujący. Uczniowie mogli zobaczyć i doświadczyć prawdziwej cząstki Węgier.

Urszuli Kaliszuk

Podziękowanie

Gorące podziękowania za włączenie się do prac związanych z organizacją Jubileuszu 70-lecia Szkoły kierujemy do Rodziców naszych uczniów:

Pani Annie Brejnak

Pani Katarzynie Kałwa

Pani Izabeli Majewskiej

Pani Justynie Deputat

Pani Marcie Januszewskiej

Panu Krzysztofowi Sokólskiemu

Panu Pawołowi Sztabińskiemu

Panu Cezaremu Krukowskiemu

Panu Sylwesterowi Głuszuk

Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie

Państwu Joannie i Piotrowi Golonko

za włączenie się do akcji Szlachetna paczka 2015 i przekazanie potrzebującej rodzinie farb

do pomalowania pomieszczeń w mieszkaniu.

Dzięki Waszym otwartym sercom udało się zrealizować marzenie rodziny. Daliście

przykład, że warto pomagać, że wspólnymi siłami można bardzo wiele zdziałać. Wasza

pomoc okazała się bezcenna!

Dziękujemy!

Państwu Izabeli i Piotrowi Tarasiuk

do pomalowania pomieszczeń w mieszkaniu.

Dzięki Waszym otwartym sercom udało się zrealizować marzenie rodziny. Daliście

pomoc okazała się bezcenna!

Dziękujemy!

Właścicielom i pracownikom firm, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę o włączenie się do akcji Szlachetna paczka 2015...

Słowa podziękowania i uznania ze strony dyrekcji, nauczycieli i uczniów klaspierwszych za posiadany i umiejętnie przekazywany przeogromny bagaż wiedzy, poparty wysokim profesjonalizmem, pragnę przekazać St. Radcy Pani Iwonie Grabowskiej reprezentującej Zakład Linii Kolejowych w Białymstoku oraz Funkcjonariuszom Posterunku Straży Ochrony Kolei w Białymstoku: st. prz. Pani Beacie Żłobickiej oraz st. prz. Panu Andrzejowi Kupiec. Pracownicy PKP PKL. S. A. w sposób umiejętny i przejrzysty przekazali wiedzę dzieciom,prowadząc zajęcia pod tytułem „Bezpieczny przejazd kolejowy”, stwarzając korzystny klimat  w przyswajaniu przekazywanych treści.

Dyrektor szkoły, nauczyciele i uczniowie dziękują Policjantom i pracownikowi Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego za przeprowadzenie w naszej szkole Dnia z Policją w dn. 27.06.br.

Uczniowie uczestniczyli w pogadankach nt. bezpieczeństwa, odpowiedzialności prawnej nieletnich, zasad zachowania w kontakcie z psem. Uczniowie klas czwartych przystąpili do egzaminu na kartę rowerową.

• pracownikowi WORD: p. Annie Tomaszewskiej,
  • pracownikom Wydziału Prewencji KWP w Białymstoku:
  • - st. asp. Ewie Puciłowskiej,
  • - podkom. Joannie Rzepniewskiej
  • pracownikom Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Białymstoku:
  • - asp. szt. Anetcie Grochowskiej- Kasperowicz
  • - asp.Mariuszowi Stankiewiczowi
  • - asp. Tomaszowi Jabłońskiemu
  • - asp. Karolowi Witkowskiemu
  • - asp. Tomaszowi Niemotko
  • pracownikom Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego KMP w Białymstoku:
  • - asp. Krystianowi Chim
  • - asp. Markowi Mancewicz

Dyrektor, Nauczyciele, Uczniowie

PODZIĘKOWANIE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 6 w Białymstoku w imieniu nauczycieli i uczniów dziękuję Pani Agacie Mozolewskiej, nauczycielowi Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku i jej podopiecznym, wolontariuszom z Włoch i Hiszpanii za pomoc w zorganizowaniu Dnia Europejskiego pod hasłem "Młodzież w działaniu" na terenie naszej szkoły.

Białystok, 27.04.2015

Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie dziękują p. Krzysztofowi Giro właścicielowi firmy "FASTQUAD" za nieodpłatne przeprowadzenie w naszej szkole żywej lekcji „Dzień szlachecki” historii w dn. 2.10.2014 r.

"FASTQUAD" Krzysztof Giro

ul. Szosa Knyszyńska 26