SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25



SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25



SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

RADA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 6 w BIAŁYMSTOKU

mgr Grażyna Pormańczuk - dyrektor szkoły

mgr Iwona Ostrowska - zastępca dyrektora szkoły

 

L.p.

Nazwisko i imię

Stanowisko

 1.                           Bielicka-Skowrońska Adriana                  muzyka
 2.

Cetra Elżbieta

religia prawosławna

 3.

Chylińska Halina

religia katolicka

 4.  Dąbrowska Monika  język angielski
 5.

Dobrzyńska Marta

kształcenie zintegrowane

 6.

Dyszkiewicz Ewa

logopeda

 7.

Dzięgielewska Anna

 religia katolicka

 8.

Firs Marta

język angielski

 9.

Gaińska - Purta Joanna

kształcenie zintegrowane

 10.

Gryko Elżbieta

świetlica

 11.

Iwaniuk Justyna

język polski

 12.

Jeremienko Agnieszka

świetlica

 13.

Jesionkowski Dariusz

w-f, trener short-track

 14.

Kamińska Ewa

kształcenie zintegrowane

 15.

Kiersnowski Tomasz

w-f, trener short-track

 16.

Klimuk Izabela wz Przestrzelska Iwona

pedagog szkolny, język polski

 17.

Koćmierowska Małgorzata

język polski

 18.

Konpko Bartosz

trener short-track

 19.

Kościuczyk Agata

historia, wdż

 20.

Kuklińska Mariola wz Makowski Kamil

wychowanie fizyczne

 21.

Kulig Marzanna

matematyka

 22.

Letko Aneta

przyroda

 23.

Kruk Joanna

muzyka

 24.  Łupińska Agnieszka  język polski, język angielski
 25.

Marciuk Bożena

kształcenie zintegrowane

 26.

Mucuś Wioletta

kształcenie zintegrowane

 27.

Murawko Halina

świetlica

 28.

Nowicka - Nikołajuk Beata

język angielski

 29.

Ostaszewska Hanna

kształcenie zintegrowane

 30.

Penar Małgorzata

kształcenie zintegrowane

 31.

Petelska Aneta

kształcenie zintegrowane

 32.

Petelska Małgorzata

kształcenie zintegrowane

 33.

Poniatowska Małgorzata

przyroda, matematyka

 34.

Ptaszyński Grzegorz

zajęcia komputerowe

 35.

Puszkaruk Mirosława

język polski

 36.

Pytel Walentyna

świetlica

 37.

Sadowska Katarzyna

kształcenie zintegrowane

 38.

Siwak Bożena

świetlica

 39.

Skorupska Dorota

muzyka

 40.

Snarska Janina

świetlica

 41.

Szachowicz Katarzyna wz Stefańczuk-Korba Urszula

język angielski

 42.

Szady Jolanta

plastyka, technika

 43.

Szałaj Małgorzata

kształcenie zintegrowane

 44.

Szorc Lilla

religia katolicka

 45.

Średnicka Agnieszka

biblioteka

 46.

Wasiluk Halina

czytelnia

 47.

Węgierska Justyna

 kształcenie zintegrowane

 48.

Wołkowycka Elżbieta

kształcenie zintegrowane

 49.

Woroniecki Mateusz

wychowanie fizyczne
 50.

Wysocka Krystyna

matematyka

 51.

Zajkowska Wioletta

wychowanie fizyczne

 52.

Zalesko Anna

kształcenie zintegrowane

 53.

Zubowicz Ewa

przyroda

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI