SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

 

 

                             DROGA KSIĄŻKI OD PISARZA DO CZYTELNIKA

             28 listopada  kl.IIIb uczestniczyła w warsztatach czytelniczych „Droga książki od pisarza do czytelnika” w Książnicy Podlaskiej Filii nr 15. Dzieci poznały etapy tworzenia książki. Rozwiązywały zagadki i krzyżówkę. Zapoznały się z tytułami ciekawych książek.

L.Bemelmans- MADELINE W PARYŻU, D. Amft- PAJĄCZEK KĘDZIOREK, N. Connelly- MÓJ TATO JEST NIEDŹWIEDZIEM, K. Turaj-Kalińska- INNOCENTY BIAŁE PIÓRKO, J. Flemens -TAJEMNICZY ŚWIAT BAJEK, G. Kasdepke – DO TRZECH ODLICZ!, A. Cholewińska- Szkolik- URODZINOWY PREZENT I NNE OPOWIADANIA, P. George- URATUJ MNIE!, W. Chotomska- BAJKI Z 1001 DOBRANOCY , M. Nejman- PRZYGODY KOTA FILEMONA, R. Scotton- BARANEK BRONEK, Z. Stanecka- BASIA I WYPRAWA DO LASU, Cz. Janczarski- MIŚ USZATEK, D.Suwalska- IWO Z NUDOLANDII, T. Mencina- ŻABKA ŚMIESZKA, Ch.. Dreller- CZY SŁONIE BOJĄ SIĘ MYSZY?, D.Inkiow- STO POCIECH Z KLARĄ, M.Strzałkowska- ZIELONY, NIKT I GADAJĄCE DRZEWO, D.Kościukiewicz-Markowska- BAJECZKI …NIE TYLKO DLA MAJECZKI, U. Kozłowska- TO I SIO                                

                                      Zachęcamy do czytania!      A. Średnicka, M. Petelska 

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI