SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

 

 

          SPOTKANIE AUTORSKIE Z PISARKĄ AGNIESZKĄ SUCHOWIERSKĄ

            5 grudnia kl.IIId była na spotkaniu autorskim z pisarką Agnieszką Suchowierską w Książnicy Podlaskiej Filii nr 15. Prezentowana była książka pt. „Ada Judytka i zaginiony tałes”. Jeden egzemplarz wraz z autografem A. Suchowierskiej otrzymaliśmy do naszej biblioteki szkolnej. Pisarka czytała fragmenty swojej książki. Były również zagadki oraz nauka piosenki.                                                

                                                                                              A.Średnicka, A.Zalesko

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI