Dnia 1 października 2013 r. uczniowie klasy III a zwiedzili Radio Białystok. Dowiedzieli się czym zajmują się osoby pracujące w radio. Na początku dzieci obejrzały wystawę różnych odbiorników radiowych. Dużym zainteresowaniem cieszyło się radio tranzystorowe. Następnie w studio dzieci mogły zaśpiewać piosenkę, a potem wysłuchać nagrania wykonanego utworu. Sprawiło im to wielka radość. Poczuli się prawdziwymi artystami. Jednak najwięcej emocji wzbudziło wysłuchanie fragmentu programu radiowego na żywo w studio. Wszyscy uczniowie chcieli pozdrowić swoich bliskich na antenie. Po tak miłym i serdecznym spotkaniu z pracownikami Radia Białystok wielu uczniów w przyszłości chciałoby pracować w tym zawodzie.

MODM W BIAŁYMSTOKU

SESJA Z PLUSEM