Dnia 20.12.2013r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia pt. "KRÓL MIŁOŚCI" . W to przedstawienie wspaniale zaangażowali się uczniowie klas IVb i Vb. Przesłaniem tej świątecznej uroczystości było podkreślenie istoty i znaczenia tychże świąt .MIŁOŚĆ, którą ofiarował nam Bóg , posyłając swojego Syna Jezusa Chrystusa narodzonego z Maryi w Betlejem zasiana została w ludzkie serca. Życzyliśmy sobie tej miłości nawzajem, by ona królowała w naszych sercach, abyśmy czynili ją czymś najważniejszym w życiu. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania i obdarowania nas z nieba gwiazdką miłości. Specjalny koncert kolęd wraz z wyjaśnieniem tradycji świątecznych zaprezentowali uczniowie klas I - III.

Spotkania przebiegały w rodzinnej, ciepłej  i  serdecznej atmosferze.