W grudniu w klasie IIIc odbył się „ Konkurs Talentów”. Pomysłodawczyniami tego konkursu były dwie uczennice naszej klasy: Maja Dąbrowska i Emilka Fudali. Dziewczynki samodzielnie przygotowały ogłoszenie o konkursie i opracowały dokładny regulamin. Wszyscy w klasie z wielkim entuzjazmem przyjęli propozycję swoich koleżanek. Do konkursu zgłosiło się 14 dzieci, które chciały zaprezentować swój talent. Uczniowie przez dwa tygodnie przygotowywali się do swego występu. 10 grudnia podziwialiśmy talenty naszych kolegów i koleżanek. Były tańce, popisy wokalne, gra na gitarze, prezentacja prac plastycznych i opowiadanie żartów. Jury przyznało punkty „artystom”, a wszyscy widzowie oddali swój głos na najciekawszy występ. Po ogłoszeniu wyników organizatorki konkursu wręczyły zwycięzcom i pozostałym uczestnikom przygotowane przez siebie dyplomy             i nagrody. Cała klasa stwierdziła, że taki konkurs to świetny pomysł i super zabawa !