SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

W piątek, 21 marca uczniowie klasy III c tańcem i uśmiechem powitali wiosnę.         W klasie odbył się konkurs pt. „Taniec rządzi”, który przygotowały i przeprowadziły trzy uczennice: Ola Grosfeld, Iza Wdziękońska i Kaja Reduch. W radosny, wiosenny nastrój wprowadziła wszystkich rytmiczna muzyka. Podziwialiśmy i oklaskiwaliśmy układy taneczne przygotowane i zaprezentowane przez uczestników konkursu. Jury po zliczeniu przyznanych przez siebie punktów i głosów oddanych przez widownię, wręczyło wszystkim tancerzom dyplomy i nagrody. A wiosna nagrodziła uczniów promieniami słońca…

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI