SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

 

 

MIKOŁAJKI W  KL.IA

            W ramach projektu czytelniczego „JUŻ CZYTAM” kl.Ia bawiła się na zabawie mikołajkowej w bibliotece. Dzieci wysłuchały książki pt. „Opowieść o Św. Mikołaju” oraz rozwiązywały krzyżówkę. Śpiewały świąteczną piosenkę i tańczyły przy skocznej muzyce. Na koniec przybył prawdziwy Mikołaj, który wręczył dzieciom upominki. W bibliotece można obejrzeć MIKOŁAJKOWĄ WYSTAWĘ PRAC PIERWSZOKLASISTÓW.

                                                                       E. Dyszkiewicz, A. Średnicka, B. Marciuk

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI