SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

 

Dnia 5 stycznia 2018 r. klasę III a spotkała wielka gratka!! Mieliśmy możliwość uczestniczenia w zajęciach na lodowisku, które poprowadził nasz trener, wielokrotny Mistrz Polski w short-tracku, Bartosz Konopko.

     Po zapoznaniu się z paroma ważnymi zasadami, weszliśmy na lód. Pierwsze kroki nie były łatwe!!! Większość z nas po raz pierwszy włożyła łyżwy... Ale są wśród nas i tacy, którzy ślizgają się bardzo ładnie. Był śmiech, radość i ogromna frajda, były i łzy- lód okazał się baaardzo twardy.

      Chętnie tu wrócimy!! Już nie możemy się doczekać!!   JJJ

   Bardzo serdecznie dziękujemy Trenerowi za zaangażowanie i wspaniałe zajęcia!!

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI