SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

 

Tuż  przed feriami zimowymi odbyły się w klasach: IIa, IIb  oraz IIId, IIIf  zajęcia profilaktyczne pod hasłem. „Bezpieczne ferie” prowadzone przez Panią dzielnicową st. sierż. Magdalenę Ditmar. Funkcjonariuszka policji przypomniała uczniom zasady dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz podczas zimowych zabaw. Najmłodsi aktywnie uczestniczyli w zajęciach i dzielili się swoją wiedzą z innymi. Na zakończenie spotkania otrzymali opaski odblaskowe, które mają sprawić, aby byli bardziej widoczni i tym samym bardziej bezpieczni po zmroku i podczas pochmurnej pogody.  

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI