SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

 

Ostatniego dnia przed feriami odbył się apel pt' "Bezpieczne ferie" przygotowany przez uczniów klasy II B i P. Katarzynę Sadowską. Dzieci udzieliły kolegom porad dotyczących bezpiecznego zachowania w czasie zimowych zabaw.
Odbyło się również spotkanie ze strażakami, którzy opowiedzieli o swojej pracy i o tym jak ratują ludzi kiedy zagrożone jest ich życie – w wypadkach komunikacyjnych, zagrożonych utonięciem, pożarem. Pokazali ogromną apteczkę oraz jak zabezpieczają rannego na czas transportu. Strażacy zaprezentowali uczniom sprzęt ratowniczy.

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI