SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /szkola/images/konkurs_czytania
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/konkurs_czytania

 

W styczniu odbył się konkurs czytania w klasie II a przygotowany przez Wychowawczynię p. Elżbietę Wołkowycką. Wszyscy uczniowie byli doskonale przygotowani. Konkurs budził wiele emocji. Były nagrody, oklaski, dobra zabawa i przyjemna nauka. Uczniowie z niecierpliwością czekają na następny konkurs czytania.

 

{gallery}konkurs_czytania{/gallery}

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI