SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

 

27 marca 2018 roku odbył się konkurs pod hasłem „Droga i ja” organizowany przez nauczycielki nauczania zintegrowanego: Katarzynę Sadowską, Anetę Petelską i Annę Zalesko. To już jubileuszowa X edycja tego konkursu, który był skierowany do uczniów klas II i III. Miał na celu kształtowanie pozytywnych cech wzorowego uczestnika ruchu drogowego oraz umiejętne zastosowanie przez uczniów poznanych zasad ruchu drogowego. Przedstawiciele poszczególnych klas prezentowali swoją wiedzę przed publicznością oraz szacownym jury, w skład którego weszła mł. asp. Pani Anna Naumowicz z KMP w Białymstoku. Wszyscy uczniowie wykazali się wysokim poziomem wiedzy i znajomości przepisów ruchu drogowego. W nagrodę otrzymali gromkie brawa od wszystkich zgromadzonych oraz atrakcyjne prezenty. Pani policjantka dodatkowo nagrodziła zwycięzców upominkami                 w postaci gier planszowych i przekazała uczniom słowa uznania za poziom prezentowanej wiedzy. Zgromadzona publiczność również mogła zaprezentować swoją wiedzę na temat zasad ruchu drogowego odpowiadając na pytania z tego zakresu. Kolejna edycja naszego konkursu już za rok!

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI