SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

 

BRĄZOWY MEDAL IGRZYSK BIAŁEGOSTOKU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW!!!

W rozegranym 5 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 47 w Białymstoku, turnieju finałowym Igrzysk Miasta Białegostoku w koszykówce chłopców klas V, reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 6 zajęła bardzo dobre III miejsce! Sukces jest tym bardziej cenny, gdyż przyszło nam rywalizować wyłącznie z zespołami, które szkolą zawodników w klasach sportowych o profilu koszykówka. Pomyślnie przebrnięty turniej półfinałowy oraz fantastyczny występ w meczu decydującym o brązowym medalu pokazały duże możliwości naszych chłopaków, tym bardziej, że część z nich uczy się w klasie IV. Gratulacje!

Skład zespołu:

Bruno Moraljan

Bartosz Morozewicz

Dawid Jakubiec

Dawid Nos

Patryk Grabiński

Konrad Dzierżanowski

Łukasz Mazurczyk

Kajetan Dąbrowski

Filip Weremijewicz

Kamil Dawidowski

Trener Mateusz Woroniecki

kosz 1

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI