SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

           LITHUANIA OPEN BALTIC CUP – ELEKTRENAI 2018

07-08.04.2018r.

            Bardzo udany start Hanny ORZEPOWSKIEJ w kończących sezon łyżwiarski Międzynarodowych Zawodach LITHUANIA OPEN BALTIC CUP w short tracku. Hania w kategorii junior D dziewcząt zajęła II miejsce w biegu na dystansie 500m i III miejsce w klasyfikacji generalnej.

            Dobry start zaliczyli: Dominik PALENCEUSZ IV miejsce na dytsansie 777m, 333m, V miejsce w klasyfikacji wielobojowej, Karolina SUHAK V miejsce na dystansie 500m, VII w klasyfikacji wielobojowej, Adam MAKUCH VII miejsce w klasyfikacji wielobojowej, Oskar KUROWSKI VIII miejsce w klasyfikacji wielobojowej, Matusz MAZURCZYK VIII w klasyfikacji wielobojowej.

            Łyżwiarskie klasy sportowe KADET osiągnęli: Olga GOSK, Natalia SOBIESIAK, Aleksandra ZACHOWICZ i Hubert KONIECKI. W grupie najmłodszych naszych reprezentantów wyróżnili się Maja GIWER, Paulina KALINOWSKA i Flavio POPŁAWSKI-TABORDA poprawiając swoje rekordy życiowe.

            Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy, dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI