SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

Szkolne Koło Teatralne - uczniowie z klasy IVD, IVC i VB – przygotowało i wystawiło przedstawienie w języku angielskim pt. „Snow White” pod kierunkiem nauczyciela pani Urszuli Stefańczuk-Korby. Wszystkim znana baśń o królewnie Śnieżce nie kończy się tradycyjnie. Pomimo to królewna nie zasypia na zawsze. Brak księcia na białym koniu to nie koniec świata! Wręcz przeciwnie. Aktorzy włożyli dużo pracy w przygotowanie sztuki. Ćwiczenia z poprawnej wymowy, intonacji i ekspresji artystycznej oraz zgodna praca w zespole przyniosły efekty w postaci współdziałania głosu, ruchu i gry scenicznej. Po przedstawieniu młodzi aktorzy oczywiście rozdawali autografy!!!

Obsada:

Snow White: Laura Kadysz IVD

Huntsman: Anna Szkil VB

Queen: Aleksandra Mystkowska VB

King: Karolina Podgórska VB

Mirror: Marta Szoka IVD

Dwarf 1: Aleksandra Kołnierowicz VB

Dwarf 2: Anna Poniatowska VB

Dwarf 3: Amelia Łuksza IVC

Dwarf 4: Dawid Osipczuk VB

Narrator 1: Łukasz Szachowicz VB

Narrator 2: Julia Jamro IVD

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI