SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

Edukacja ekologiczna

Jak segregować odpady w domu, które z nich nadają się do ponownego wykorzystania, gdzie wyrzucać niebezpieczne śmieci, jak powstaje ciepło i prąd z odpadów? Na wszystkie te pytania można uzyskać odpowiedź dzięki edukacji ekologicznej i kampaniom informacyjnym prowadzonym przez pracowników spółki Lech w ramach programu Nasz Białystok jest Eko. W ramach projektu pracownicy Zarządzania Systemem Gospodarki Odpadami PUHP "LECH" przeprowadzili zajęcia z edukacji ekologicznej w klasach VI a, VI b i VII c w Szkole Podstawowej nr 6 w Białymstoku.

Za pomoc w organizacji ciekawych zajęć dziękujemy mamie Aleksandry Mielech z klasy VI b - pani Katarzynie Mielech.

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI