SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul. WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA w BIAŁYMSTOKU

   ul.WESOŁA 11A; 15-307 Białystok; tel./fax: 745-49-34/742-10-25SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU

LOGOTYP

DZIEŃ DZIECKA Z PREZYDENTEM BIAŁEGOSTOKU TADEUSZEM TRUSKOLASKIM

1 czerwca uczniowie klasy I E obchodziły swoje święto w parku przy Pałacyku Gościnnym z Panem Prezydentem Białegostoku Tadeuszem Truskolaskim. Byli również tam zawodnicy białostockich drużyn sportowych: gracze Lowlanders Białystok oraz Jagiellonii Białystok. Pan Prezydent i sportowcy rozdawali autografy, a także odpowiadali na pytania stawiane przez dzieci. Było mnóstwo atrakcji, do których zachęcali animatorzy. Było malowanie twarzy, kręcenie balonów, zabawy na zjeżdżalniach, zawody na „parówkach” i zabawy ruchowe przy muzyce. Oczywiście nie brakło słodyczy. Były pyszne lody i wata cukrowa. Dzieci bawiły się wspaniale i składają serdeczne podziękowania Panu Prezydentowi za zaproszenie na wspaniałą imprezę z okazji Dnia Dziecka.

 

AUTOR: GRZEGORZ PTASZYŃSKI