Stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku

Weronika Stachurska

Agata Rutkowska

Julia Ziembińska

Medal „Diligentiae – za pilność”

Uczeń: Mateusz Zolnik

Nauczyciel: p. Agnieszka Łupińska

 

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2014

Średni wynik uzyskany przez szóstoklasistów podczas tegorocznego ogólnopolskiego sprawdzianu to 25,82pkt  w Polsce , w województwie podlaskim uczniowie zdobyli 25,79pkt  wynik uzyskany przez uczniów naszej szkoły to 30,8pkt na 40 punktów  możliwych do zdobycia.

Uczniowie naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym zdobyli w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych 18 tytułów LAUREATA i 12 tytułów FINALISTY.

LAUREACI wojewódzkich konkursów przedmiotowych 2013/2014

Język polski

Agata Rutkowska

Weronika Stachurska

Julia Ziembińska

Język angielski

Agata Rutkowska

Dominika Siemieniako

Emilia Grabowska

Julia Ziembińska

Gabriel Sac

Historia

Kacper Sokół

Tomasz Wasilewski

Matematyka

Weronika Stachurska

Konstancja Ustymowicz

Kacper Sokół

Przyroda

Agata Rutkowska

Kinga Woźniak

Weronika Stachurska

Julia Ziembińska

Jakub Perkowski

FINALIŚCI 2013/2014

Język polski

Maria Chwedyna

Katarzyna Marcińczyk

Język angielski

Katarzyna Marcińczyk

Zuzanna Topolska

Historia

Kacper Adam Cybulski

Agata Rutkowska

Matematyka

Kinga Woźniak

Klaudia Woźniak

Jakub Naruk

Przyroda

Zuzanna Magdalena Bach

Konstancja Ustymowicz

Kacper Denisiuk

Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny 2014

Wynik bardzo dobry uzyskał:

Omielianczyk Kacper klasa IIIb

Wyróżnienie otrzymali:

Haponiuk Hanna klasa II

Sidorowicz Gabriela klasa II

Chorembiewska Magda klasa III

Prokopczuk Alicja klasa III

Wnorowska Julia klasa III

Prochoruk Aleksandra klasa IV

Jankowski Mateusz klasa IV

Matys Zofia klasa IV

Blaszczak Emilia klasa IV

Chwedyna Maria klasa V

XVIII centralne eliminacje Turnieju Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich

I miejsce w Polsce – Emilia Grabowska

XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny

Najlepsze wyniki uzyskali uczniowie :

      KLASA II               Dziełak Dominik 8 miejsce w województwie

                                   Chociej Krzysztof 12 miejsce w województwie

      KLASA III             Baranowski Hubert 5 miejsce w województwie

                                   Omeljańczyk Kacper 11 miejsce w województwie

      KLASA IV              Błaszczak Emilia 4 miejsce w województwie

                                   Jankowski Mateusz 5 miejsce w województwie

                                   Dziełak Hubert   7 miejsce w województwie

                                   Domagała Szymon 10 miejsce w województwie

      KLASA V               Chwedyna Maria 18 miejsce w województwie

      KLASA VI              Stachurska Weronika 11 miejsce w województwie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY PANDA

Najwyższe wyniki uzyskali:

W klasach IV:

Emilia Błaszczuk – wyróżnienie

Mateusz Jankowski – 11 miejsce

Hubert Dziełak – 11 miejsce

W klasach V

Michał Milanowski – 13 miejsce

Mateusz Mazurczak – 20 miejsce

Maciej Dąbrowski – 25 miejsce

W klasach VI

Weronika Stachurska – 13 miejsce

Agata Rutkowska – 13 miejsce

Klaudia Woźniak – 18 miejsce

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWEJ OLIMPUS Z JĘZYKA POLSKIEGO

KLASA IV

Martyna Gmińska – 198 punktów, 17 miejsce w Polsce;

Hubert Dziełak – 196 punktów, 18 miejsce w Polsce;

Aleksandra Prochoruk – 172 punkty, 30 miejsce w Polsce;

KLASA V

Rafał Gierejko – 164 punkty, 33 miejsce w Polsce;

KLASA VI

Weronika Stachurska – 186 punktów, 20 miejsce w Polsce;

Mateusz Zolnik – 180 punktów, 23 miejsce w Polsce;

Julia Ziembińska – 174 punkty, 26 miejsce w Polsce;

Maja Prokopiuk – 152 punkty, 37 miejsce w Polsce;

Dominika Siemieniako – 146 punktów, 40 miejsce w Polsce;

Tadeusz Misztal – 134 punkty, 46 miejsce w Polsce;

Natalia Penpicka – 128 punktów, 49 miejsce w Polsce;

Konkurs ortograficzny dla klas IV-VI o tytuł “Mistrza Ortografii”

Klasy IV-te

I miejsce  Laura Pokało kl. IV D

II miejsce Emilia Błaszczak kl. IV B

III miejsce Damian Matan kl. IV C

Klasy V-te

I miejsce Maria Chwedyna kl. V B

II miejsce ex aequo    Wiktoria Daniszewska kl. V B

Rafał Gierejko kl. V A

Klasy VI-te

I miejsce Agata Rutkowska kl. VI B

II miejsce  Magdalena Marcinkiewicz kl. VI B

III miejsce Marta Kwasiborska  kl. VI A

XIII Miejski konkurs ortograficzny

Szkołę reprezentowała Agata Rutkowska, która w szkole, wśród uczniów biorących udział w etapie szkolnym zajęła I miejsce

Szkolny Konkurs Kaligraficzny ,,O Złote Pióro”

Mistrzynią kaligrafii została Emilia Błaszczak z klasy IV b, drugie miejsce zajęła Kamila Samul z klasy IV c.

Szkolny Konkurs plastyczno literacki „Konkurs z wilkiem”

Miejsce pierwsze  –  Emilia Zajkowska z klasy V c

Miejsca drugie: Marcin Skąpski oraz Joanna Krysiuk z klasy V c.

 

Szkolny konkurs czytelniczy „Warto czytać! Pokaż swoją dobrą stronę!”

 

Trzy pierwsze miejsce: Ex aequo ANNA KOZŁOWSKA – KL. IV D

                                                               JULIA HAPUNIK – KL. V B

                                                               EMILIA ZAJKOWSKA – KL. V C

Szkolny Konkurs plastyczno – literacki „Magia wierszy”

Kategoria plastyczna:

„0”

Michał Rozumko – wyróżnienie

Klasy pierwsze:

Anna Szkil , I B – I miejsce

Szymon Kamiński , IA – wyróżnienie

Julia Lulewicz , IC – wyróżnienie

Klasy drugie:

Oliwia Kwiatkowska , II B – I miejsce

Bartosz Hamanowicz , IIA , Kamila Hamanowicz , IIA – I miejsce

Kinga Majtas , IIB – wyróżnienie

Katarzyna Jałbrzykowska , IIA – wyróżnienie

Klasy trzecie:

Sara Szumska , IIIA – I miejsce

Dominika Drumska ,IIIC – wyróżnienie

Zuzanna Maciejewska , IIIB – wyróżnienie

Natalia Zielenkiewicz ,IIIA – wyróżnienie

Kategoria recytacja: 

Klasy I :

Ola Mystkowska , I B – I miejsce

Anna Kuzub , I A – wyróżnienie

Łukasz Mazurczyk , IC – wyróżnienie

Klasy II:

Zuzanna Kisielewska , II B – I miejsce

Emilia Łagutowska , II C – wyróżnienie

Klasy III :

Magdalena Chorębiewska , III B – I miejsce

Gabriela Sawicka , III B   – I miejsce

Maja Dąbrowska , III C – wyróżnienie

Kinga Chilimoniuk , III A – wyróżnienie

Szkolny konkurs „Pięknego pisania”

 Mistrzami pięknego pisania zostali:

Karolina Wronkowska – kl. I b

Hanna Frączek – kl. II b

Bartosz Pastwa – kl. III c

 

Wyróżnienia otrzymali:

 Szymon Kamiński I a, Kajetan Dąbrowski I b

Filip Kurza II a, Klara Kośćiuk II b

Dominik Koleśniuk III a, Gabriela Mirochna III c

 

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego PANDA 2014 

                                                    z historii

Najwyższe wyniki otrzymane przez uczniów naszej szkoły;

Klasa IV

Marianna Kasperuk – 40 punktów, 21 miejsce w Polsce;

Klasa V

Kacper Denisiuk – 42 punkty, 19 miejsce w Polsce;

Klasa VI

Katarzyna Marcińczyk – 44 punkty, 17 miejsce w Polsce;

  Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej Olimpus z historii

            Najwyższe wyniki otrzymane przez uczniów naszej szkoły;

Klasa IV

Karol Poniatowski – 200 punktów, 18 miejsce w Polsce;

Klasa V

Kacper Denisiuk – 180 punktow, 29 miejsce w Polsce;

Klasa VI

Kacper Cybulski – 172 punkty, 34 miejsce w Polsce;

 

Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego: Olimpus – sesja wiosenna 2014

Krzysztof Szachowicz 224      6 miejsce w POLSCE                                    Dyplom laureata

Gabriela Carvalhido              198                             19                    Dyplom uznania

Hubert Dziełak                       198                             19                    Dyplom uznania

Wiktoria Nikołajuk                 194                             21                    Dyplom uznania

Marianna Kasperuk               190                             23                    Dyplom uznania

Marcel Sztachelski                  188                             24                    Dyplom uznania

Mateusz Turycz                      188                             24                    Dyplom uznania

Laura Pokało                         180                             28                    Dyplom uznania

Zofia Matys                            178                             29                    Dyplom uznania

Amelia Ćwikowska                 178                             29                    Dyplom uznania

Julia Kolenda                         172                             32                    Dyplom uznania

Maciej Maciejewski                172                             32                    Dyplom uznania

Klaudia Jałosińska                 170                             33                    Dyplom uznania

Aleksander Hejn                     142                             47                    Dyplom uznania

KLASA V

Imię i nazwisko ucznia           Suma Punktów           Miejsce           Opis wyniku

Kacper Denisiuk        212                             15                    Dyplom laureata

Zuzanna Topolska     212                             15                    Dyplom laureata

Ignacy Kłujszo                        210                             16                    Dyplom uznania

Aleksandra Grochowska        208                             17                    Dyplom uznania

Rafał Gierejko                        206                             18                    Dyplom uznania

Mateusz Mazurczak                198                             22                    Dyplom uznania

Julia Lisowska                        188                             27                    Dyplom uznania

Marcelina Kowalewska          182                             30                    Dyplom uznania

Maciej Dąbrowski                  182                             30                    Dyplom uznania

Maciej Hermanowicz             180                             31                    Dyplom uznania

 

KLASA VI

Imię i nazwisko ucznia           Suma Punktów           Miejsce           Opis wyniku

Agata Rutkowska      228                             7                      Dyplom laureata

Julia Ziembińska                    210                             16                    Dyplom uznania

Emilia Grabowska                 204                             19                    Dyplom uznania

Szymon Ciepły                        188                             27                    Dyplom uznania

Jan Stepaniuk                         184                             29                    Dyplom uznania

Gabriel Sac                            158                             42                    Dyplom uznania

Hanna Wiszowata                  156                             43                    Dyplom uznania

Dominika Siemieniako           150                             46                    Dyplom uznania

 

Ogólnopolska Olimpiada Panda Junior  z języka angielskiego

Jonasz Austin Hannibal – 190 punktów; 6 miejsce w Polsce; DYPLOM  

                                          LAUREATA

Julia Wnorowska- 165 punktów; 18 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Marcin Daniluk- 150 punktów; 26 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Mateusz Czarnecki- 150 punktów; 26 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Małgorzata Kalisz- 140 punktów; 31 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Kacper Omieliańczyk- 119 punktów; 41 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Alicja Prokopczuk- 113 punktów; 44 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Joanna Kuźmicka- 104 punkty; 49 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Marcelina Koniakowska- 100 punktów; 51 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Wiktoria Kondraciuk- 80 punktów; 61 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Krzysztof Białostocki- 80 punktów; 61 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Zuzanna Maciejewska- 52 punkty; 75 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Krystyna Głowacka- 50 punktów; 76 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Aleksander Szarejko- 48 punktów; 77 miejsce w Polsce; dyplom uznania.

Martyna Birycka- 35 punktów; 83 miejsce w Polsce.

Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z języka angielskiego

 

 KLASA II C:

Adrian Brański – 188 punktów; 12 miejsce w Polsce; DYPLOM LAUREATA

KLASA III A:

Marcin Daniluk – 195 punktów; 8 miejsce w Polsce; DYPLOM LAUREATA

Marcelina Koniakowska –185 punktów; 13 miejsce w Polsce; DYPLOM LAUREATA

KLASA III B:

Jonasz Austin Hannibal- 195 punktów; 8 miejsce w Polsce; DYPLOM LAUREATA

I edycja szkolnego konkursu z języka angielskiego dla klas IV-VI pt:

Two famous cosmopolitan cities:  LONDON vs NEW YORK ”

I edycja szkolnego konkursu z języka angielskiego dla klas IV-VI

 

I miejsce: DENISIUK KACPER VB – 81p

II miejsce: SZACHOWICZ KRZYSZTOF IVC – 80p

III miejsce: RUTKOWSKA AGATA VIB – 79p

Szkolna olimpiada języka angielskiego klas III

I MIEJSCE – Maciej Wołpiuk, KLASA IIIC  (60 pkt)

II MIEJSCE – Julia Wnorowska, KLASA IIIB (59,5 pkt)

III MIEJSCE- Jonasz Austin Hannibal, KLSA III B (58 pkt) oraz

                            Mateusz Czarnecki KLASA III A (58 pkt)

WYRÓŻNIENIA:

Jerzy Kondracki, KLASA III C (57,5 pkt)

Małgorzata Kalisz, KLASA III A (56,5 pkt)

Wiktoria Kondraciuk, KLASA III B (56,5 pkt)

Marcin Daniluk, KLASA III A (56 pkt)

Magdalena Chorębiewska, KLASA III B (53 pkt)

Joanna Kuźmicka, KLASA III B (51 pkt)

Szkolny Konkurs Językowy „Improve Your Spelling”

wśród klas II – I miejsce klasa IIc

wśród klas II – I miejsce klasa IIIb

Konkurs matematyczny „Mistrz Matematyki klas III”

I miejsce       Michał Tałałaj                  kl. III C

II miejsce     Jerzy Kondracki               kl. III C

III miejsce    Kacper Omieliańczyk       kl. III B

IV miejsce    Hubert Baranowski          kl. III B

Szkolny konkurs ekologiczny „Chcę być małym ekologiem”

Laureatami konkursu zostali:

 

Aleksander Szarejko z kl. III b

Jerzy Kondracki z kl. IIIc

Szkolny konkurs plastyczny na najpiękniejszą bombkę choinkową

  1. miejsce – Kornelia Szymańska kl. IV b

1 miejsce – Gabriela Zalewska kl. IV b

  1. miejsce – Zuzanna Borowska kl. IV d

3 miejsce – Maria Chwedyna kl. V b

3 miejsce – Hubert Kołakowski kl. VI b

Wyróżnienia:
1. Zuzanna Bobrykow  – kl.  IV b

  1. Wiktoria Nikołajuk – kl. IV c
  2. Katarzyna Turska – kl IV c
  3. Aleksandra Rozumko kl. IV d
  4. Gabriela Stalończyk kl. IV d
  5. Karol Cwalina kl. IV d
  6. Patrycja Czemierys kl. V b

Szkolny konkurs plastyczny „Droga krzyżowa Jezusa”

KLASY  IV   –  VI KLASY  I  –  III

1  miejsce  – Gabriela Zalewska  kl. IV b 1  miejsce  –  Szymon
Kamiński  kl. I a
2  miejsce  – Amelia Rogowska   kl. IV a 2  miejsce  –  Weronika
Sakowicz  kl.II b
3  miejsce –  Anna Olchowik          kl. IV b 3  miejsce  –   Iza
Siemieńczuk   kl. III a

WYRÓŻNIENIA: WYRÓŻNIENIA:

Zuzanna Borowska  kl. IVd Hubert   i  Dominik  Dziełak   – kl.II a  i
kl.IV a
Emilia BŁaszczak    kl. IV b Kinga Majtas     –  kl. II b
Wiktoria Żak             kl. VI a
Hubert Kołakowski   kl. VI b

Konkurs religijny „Papież Jan Paweł II wśród dzieci”

1 miejsce  -Pamela Perz           –  kl. VIc
 2 miejsce  –    Klaudia Rarak         –  kl. VIb
 3 miejsce  –    Wiktoria Łazewska –  kl.  IVa

Wyróżnienia:

Wiktoria  Nikołajuk                           –  kl. IVc
Alicja  Choszczyk                             –  kl. IVd
Sandra  Grabińska                          –  kl. Vc
Kaja  Gołko                                      –   kl. Vc

Międzyszkolny konkurs muzyczny AKOLADA  w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku

„Grupa z Wesołej 2” zdobyła WYRÓŻNIENIE w międzyszkolnym konkursie muzycznym „Akolada”.

Skład zespołu:

Zuzanna Bagińska, Julia Czaban, Julia Plewa, Julia Weremijewicz, Maria Chwedyna, Wiktoria Daniszewska, Aleksandra Grabarska, Julia Hapunik, Natalia Jastrzębska, Gabriela Kalinowska, Gabriela Kisielewska, Angelika Romańczuk, Olga Truszkowska, Zuzanna Topolska

III Miejski Konkurs Piosenki Angielskiej “Sing a Song”

Uczennice z kl. IIb wyśpiewały wyróżnienie piosenką „Baby bumblebee”

Międzyszkolny konkurs piosenki angielskiej „So you think, you can sing”

Trio w składzie: Natalia Jastrzębska, Maria Chwedyna oraz Julia Hapunik z klasy Vb, w kategorii – zespół zdobyły Wyróżnienie.

Sara Śliżewska z klasy IV a w kategorii – solista również zdobyła Wyróżnienie