Szkoła zamknięta od 12.03. do 25.03.br.

W dn. 12.-13.03 (czwartek i piątek) nie odbędą się żadne lekcje. W razie potrzeby, w tych dniach zapewniamy zajęcia opiekuńcze. Są wydawane obiady.

Od dn. 16.03 (poniedziałek) uczniowie pozostają w domach. Szkoła jest zamknięta.

Rekolekcje są odwołane.

Szczegółowe informacje przekazaliśmy Państwu za pośrednictwem Facebooka, strony szkoły, ewentualnie dziennika elektronicznego. Informacje będziemy aktualizować na bieżąco.

Uczniów poinformowaliśmy o sytuacji podczas apelu porządkowego.

Szanowni Państwo,

prosimy o przestrzeganie zasad rygoru sanitarnego i zadbać, żeby Wasze dzieci również się temu podporządkowały. Prosimy unikać miejsc publicznych, dużych skupisk ludzkich, prosimy zadbać o osoby starsze.

Dyrekcja i nauczyciele

Be sure you’re using a respectable resource for the writing that is going to allow you to submit and sell your writings through internet businesses.