RADA PEDAGOGICZNA

SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 6 w BIAŁYMSTOKU NA ROK SZKOLNY 2019/2020

  mgr Grażyna Pormańczuk            – dyrektor szkoły

  mgr Iwona Ostrowska                    – wicedyrektor

  mgr Elżbieta Gryko                         – wicedyrektor

Wykaz nauczycieli oraz wychowawców

Cetra Elżbieta religia prawosławna
Chylińska Halina religia katolickaa
Chylińska Irena fizyka
Dmochowska – Rukat Izabela wych. kl.5D, matematyka
Dobrzyńska Marta wych. kl.2A, edukacja wczesnoszkolna
Dubieniecka Ewa nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Dyszkiewicz Ewa logopeda
Firs Marta wych. kl.5A, język angielski
Gaińska – Purta Joanna wych. kl.2B, edukacja wczesnoszkolna
Gryko Elżbieta pedagog
Jeremienko Agnieszka wychowawca świetlicy
Jesionkowski Dariusz w-f, trener short-track
Kalata Elżbieta wych. kl.5E,  historia, język polski
Kiersnowski Tomasz w-f, trener short-track
Klimuk Izabela wych.kl.6C,  język polski, terapeuta pedagogiczny
Koćmierowska Małgorzata wych. kl.8B, język polski
Kołodziejczyk Elwira wych. kl.6E, przyroda, biologia
Koniecko Alina wych. kl.6B, geografia, biologia, przyroda
Konopko Bartosz w-f, trener short track
Korytko Barbara język hiszpański
Kościuczyk Agata wych. kl.8A, historia, wdż
Kulig Marzanna wych. kl.7B, matematyka
Kwiatkowska Barbara plastyka
Łupińska Agnieszka wych. kl.4A, język polski, język angielski
Marciuk Bożena w-f, wych. kl.3A, edukacja wczesnoszkolna
Marczuk Marcin w-f
Murawko Halina wychowawca świetlicy
Nowicka – Nikołajuk Beata wych. kl.7A, język angielski
Ostasiewicz Beata edukacja dla bezpieczeństwa
Ostrowska Iwona psycholog, pedagog
Paszkowska Aneta historia, WOS, doradztwo zawodowe
Petelska Małgorzata wych. kl.3B, edukacja wczesnoszkolna
Ptaszyński Grzegorz informatyka
Puszkaruk Mirosława język polski
Sadowska Katarzyna wych. kl.1B, edukacja wczesnoszkolna
Senczuk Aneta chemia
Sieradzki Jarosław wych. kl.5C, język polski
Siwak Bożena wychowawca świetlicy
Stefańczuk – Korba Urszula wych. kl.6D, język angielski, język rosyjski
Szachowicz Katarzyna wych. kl.6A, język angielski
Szady Jolanta wych. kl.4B, plastyka, technika
Szałaj Małgorzata wych. kl.3C, edukacja wczesnoszkolna
Szorc Lilla religia katolicka
Szymanowska – Gbur Ewa wych. kl.5B, muzyka
Szymańczuk Piotr matematyka
Szymańska Katarzyna nauczyciel wspomagający
Średnicka Agnieszka biblioteka
Wasiluk Halina czytelnia
Wołkowycka Elżbieta wych. kl.1A, edukacja wczesnoszkolna
Woroniecki Mateusz w-f
Wysocka Krystyna wych. kl.7C, matematyka
Zajkowska Wioletta wych. kl.8C, w-f
Zwierzyński Krzysztof język niemiecki