Osiągnięcia sportowe uczniów SP 6 w Białymstoku w roku szkolnym 2017/2018

 Łyżwiarstwo (short track).

Zawody międzynarodowe (short track):

Hanna ORZEPOWSKA (junior D):

III miejsce na dystansie 500m w Międzynarodowych Zawodach LITHUANIA BALTIC CUP 2018 w short tracku (junior D),

III miejsce w klasyfikacji generalnej w Międzynarodowych Zawodach  LITHUANIA BALTIC CUP 2018 w short tracku (junior D),

V miejsce w na dystansie 500m  w Międzynarodowych Zawodach 7th  EVO CUP BIAŁYSTOK 2017 w short tracku (junior D),

IX miejsce w klasyfikacji generalnej  w Międzynarodowych Zawodach 7th EVO CUP BIAŁYSTOK 2017 w short tracku (junior D).

 

Aleksandra ZAJKOWSKA (junior E):

 

V miejsce w na dystansie 500m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP  BIAŁYSTOK,

X miejsce w klasyfikacji generalnej  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK.

 

Dominik PALENCEUSZ (junior E):

 

V miejsce w na dystansie 500m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP  BIAŁYSTOK,

X miejsce w klasyfikacji generalnej  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK.

 

  • Zawody ogólnopolskie (short track):

 

Dominik PALENCEUSZ (junior E):

 

I miejsce w klasyfikacji generalnej Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short tracku.

I miejsce w klasyfikacji wielobojowej w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w GDAŃSKU,

I miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU,

I miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w GDAŃSKU,

I miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w TOMASZOWIE MAZOWIECKIM,

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU,

Adam MAKUCH (junior E):

II miejsce w klasyfikacji generalnej Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short tracku.

I miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU,

I miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w GDAŃSKU,

II miejsce w klasyfikacji wielobojowej w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w GDAŃSKU,

II miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU,

II miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w TOMASZOWIE MAZOWIECKIM.                                                                                                                        

 

Łukasz MAZURCZYK (junior E):

 

VII miejsce w klasyfikacji generalnej Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short tracku.

IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU,

IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w TOMASZOWIE

   MAZOWIECKIM,

I miejsce na dystansie 333m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYSTOKU,

II miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYSTOKU,  

 III miejsce na dystansie 333m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w TOMASZOWIE MAZOWIECKIM,

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU,

 

 

Aleksandra ZAJKOWSKA (junior E):

 

VII miejsce w klasyfikacji generalnej Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short tracku.

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU.

V miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYSTOKU,

VII miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU,

VII miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w GDAŃSKU.

 

Hanna ORZEPOWSKA  (junior D):  

 

IV miejsce w klasyfikacji generalnej Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short tracku.

II miejsce w klasyfikacji wielobojowej w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w GDAŃSKU,

I miejsce na dystansie 500m w FINALE Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w GDAŃSKU ,

II miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w  TOMASZOWIE

    MAZOWIECKIM,

III miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU,

 

Karolina SUHAK  (junior D):  

 

V miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w GDAŃSKU,

V miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYSTOKU,

V miejsce na dystansie 777m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYSTOKU.

 

Oskar KUROWSKI  (junior D):

 

VI miejsce w klasyfikacji generalnej Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w short tracku.

II miejsce w klasyfikacji wielobojowej w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w GDAŃSKU,

VII miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

VII miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w TOMASZOWIE MAZOWIECKIM,

III miejsce na dystansie 777m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYSTOKU.

V miejsce na dystansie 1000m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w TOMASZOWIE MAZOWIECKIM,   

V miejsce na dystansie 777m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w TOMASZOWIE MAZOWIECKIM,                                                                          

 

 

 

 

Łyżwiarskie klasy sportowe osiągnęli:

 

  1. Hanna ORZEPOWSKA – III  klasa sportową
  2. Karolina SUHAK – III  klasa sportową
  3. Olga GOSK             – klasę sportową KADET
  4. Aleksandra ZAJKOWSK – klasę sportową KADET
  5. Oskar KUROWSKI – klasę sportową KADET
  6. Dominik PALENCEUSZ – klasę sportową KADET
  7. Olga GOSK – klasę sportową KADET
  8. Ola ZAJKOWSKA – klasę sportową KADET
  9. Ola ZACHOWICZ – klasę sportową KADET
  10. Natalia SOBIESIAK – klasę sportową KADET

 

  • Zawody wojewódzkie:

 

II miejsce w Igrzyskach Dzieci Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt.

II miejsce w Igrzyskach Dzieci Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim chłopców.

III miejsce w Igrzyskach Dzieci Województwa Podlaskiego w szachach chłopców.

IV miejsce w drużynowych  Igrzyskach Dzieci Województwa Podlaskiego w aerobiku dziewcząt.

V miejsce w  Igrzyskach Dzieci Województwa Podlaskiego w unihokeju  dziewcząt.

 

  • Zawody miejskie:

 

I miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w szachach chłopców.

I miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w drużynowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt.

I miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w unihokeju dziewcząt.

III miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w koszykówce chłopców.

III miejsce w sztafecie 4x60m  dziewcząt w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w lekkiej atletyce.

IV miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w piłce nożnej chłopców.

IV miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w unihokeju dziewcząt kl. IV-V.

V miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w unihokeju chłopców.

V miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w piłce nożnej chłopców kl. V.

V miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w siatkówce chłopców kl. V.

V miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w sztafetowych biegach przełajowych chlopców.

VI miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w unihokeju chłopców kl. IV-V.

VI miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.

VI miejsce w Igrzyskach Dzieci Miasta Białegostoku w lekkiej atletyce w klasyfikacji drużynowej  dziewcząt (III miejsce Hanny ORZEPOWSKIEJ w biegach na 60m i 200m,

                 III miejsce Konrad JEDYNASTY w biegu na dystansie 60m).