Osiągnięcia sportowe uczniów SP 6 w roku szkolnym 2010/2011

Short track:

ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE:

I miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Uczniowskich Klubów

Sportowych w TORUNIU – Kamil KOZŁOWSKI (junior E),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Uczniowskich Klubów

Sportowych w TORUNIU – Jakub MĄDRY (junior E),

V miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Uczniowskich Klubów

Sportowych w TORUNIU – Błażej ZIMNOCH (junior E),

IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Uczniowskich Klubów

Sportowych w TORUNIU – Marcin MICHALIS (junior D),

VIII miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Uczniowskich

Klubów Sportowych w TORUNIU – Karolina MIŁKOWSKA (junior D),

IX miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Uczniowskich Klubów

Sportowych w TORUNIU – Patryk WYSOCKI (junior D),

X miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Uczniowskich Klubów

Sportowych w TORUNIU – Julia BORYSZEWSKA (junior D),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

SANOKU  – Kamil KOZŁOWSKI (junior E),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

BIAŁYSTOKU  – Kamil KOZŁOWSKI (junior E),

IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

SANOKU –  Jakub MĄDRY (junior E),

IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

BIAŁYSTOKU –    Błażej ZIMNOCH (junior E),

V miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

BIAŁYSTOKU –     Rafał ANIKIEJ (junior E),

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

BIAŁYSTOKU –    Marcin MICHALIS (junior D),

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

SANOKU –   Patryk WYSOCKI (junior D),

II miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

GDAŃSKU –   Rafał ANIKIEJ (junior E),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

GDAŃSKU –    Błażej ZIMNOCH (junior E),

IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

GDAŃSKU –   Kamil KOZŁOWSKI (junior E),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

GDAŃSKU –    Marcin MICHALIS (junior D),

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

GDAŃSKU –  Karolina MIŁKOWSKA (junior D),

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

GDAŃSKU –   Patryk WYSOCKI (junior D),

VII miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

GDAŃSKU –   Julia BORYSZEWSKA (junior D),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

NOWYM TARGU –     Marcin MICHALIS (junior D),

VII miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

NOWYM TARGU –    Julia BORYSZEWSKA (junior D),

VIII miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w

NOWYM TARGU –   Karolina MIŁKOWSKA (junior D),

 

ZAWODY MIĘDZYWOJEWÓDZKIE:

 

I miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w

                                      -BIAŁYSTOKU –   Julia BORYSZEWSKA (junior D),

I miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w

                                      -BIAŁYSTOKU –    Marcin MICHALIS (junior D),

I miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w

 BIAŁYSTOKU –   Rafał ANIKIEJ (junior E),

II miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w

 BIAŁYSTOKU –  Patrycja MARKIEWICZ (junior E),

II miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w

 BIAŁYSTOKU –   Kamil KOZŁOWSKI (junior E),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

w BIAŁYSTOKU –  Julia GRABOWSKA (junior E),

IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

                                      -BIAŁYSTOKU –   Karolina MIŁKOWSKA (junior D),

IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

w BIAŁYSTOKU –   Kamil KOZŁOWSKI (junior E),

 

III łyżwiarską klasę sportową osiągnęli:

  1. Julia BORYSZEWSKA
  2. Karolina MIŁKOWSKA
  3. Rafał ANIKIEJ
  4. Patrycja MARKIEWICZ
  5. Julia GRABOWSKA

łyżwiarską klasę sportową KADET osiągnęli:

  1. Patrycja MARKIEWICZ
  2. Julia GRABOWSKA
  3. Gabriela FURMANEK
  4. Jakub SKOK
  5. Karolina MIŁKOWSKA
  6. Julia BORYSZEWSKA
  7. Gabriela GRABARSKA
  8. Patryk WYSOCKI
  9. Rafał ANIKIEJ
  10. Kamil KOZŁOWSKI
  11. Jakub MĄDRY
  12. Aleksander MUSIATOWICZ
  13. Błażej ZIMNOCH
  14. Kaja SMOLARCZYK

ZAWODY WOJEWÓDZKIE:

 

II miejsce w drużynowych  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na torach krótkich w kategorii dziewcząt.

III miejsce w drużynowych  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na torach krótkich w kategorii chłopców.

ZAWODY MIEJSKIE:

I miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w unihokeju chłopców.

V miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w czwórboju  lekkoatletycznym dziewcząt.

V miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w szachach.

VII miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w czwórboju  lekkoatletycznym chłopców.

VII miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w czwórboju  tenisie stołowym dziewcząt.

VIII miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w czwórboju  lekkoatletycznym chłopców.