Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym  2012/2013.

 

W sezonie 2012/2013 w łyżwiarskich zawodach sportowych łącznie

reprezentowało 240 zawodniczek i zawodników.

Uczniowie klas sportowych  łącznie zdobyli 15 Pucharów Białegostoku i

128 medali (44 złotych, 41 srebrnych, 43 brązowe).

 

  1. ZAWODY MIĘDZYNARODOWE: 8 medali (1 złoty, 2 srebrne, 5 brązowych).

Patrycja MARKIEWICZ VI A

  1. ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE: 29 medali ( 6 złotych, 10 srebrnych, 13 brąz.)

 

  • Patrycja MARKIEWICZ VIA : 5 złote, 4 srebrne, 4 brązowe.
  • Wiktoria ŻAK VA : 6 złote, 5 srebrne, 5 brązowych,
  • Gabriela ZAJKOWSKA VA : 5 złote, 3 srebrne, 1 brązowy,
  • Klaus LINDEMANN VA : 1 złoty, 2 brązowe,
  • Marcelina KOWALEWSKA 3 brązowe,
  • Julia GRABOWSKA VIA : 1 brązowy,
  • Kacper CYBULSKI VA : 1 brązowy.

 

  1. ZAWODY MIEJSKIE – PUCHAR BIAŁEGOSTOKU: 64 medale ( 24 złotych,

20 srebrnych, 19 brązowych).

 

 

  • Patrycja MARKIEWICZ VIA : 8 złotych, 2 Puchary Białegostoku,
  • Wiktoria ŻAK VA : 6 złotych, 1 srebrny, 2 Puchary Białegostoku,
  • Gabriela ZAJKOWSKA VA : 3 złote, 5 srebrnych, 2 Puchary Białegostoku,
  • Marcelina KOWALEWSKA : 2 srebrne, 5 brązowych, 2 Puchary Białegostoku,
  • Julia GRABOWSKA VIA : 2 srebrne, 1 brązowy, 1 Puchar Białegostoku,
  • Marta DRUMSKA IVA : 3 złote, 1 srebny, 1 Puchar Białegostoku,
  • Alicja BAZELSKA IVA : 1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy, 1 Puchar Białegostoku,
  • Julia LISOWSKA IVA : 1 srebrny, 3 brązowe, 1 Puchar Białegostoku,
  • Zofia REDUCH IVA : 1 brązowy,
  • Klaus LINDEMANN VA : 1 srebrny, 1 brązowy,
  • Kacper CYBULSKI VA : 1 brązowy,
  • Mateusz MIKOŁAJUK IVA : 1 srebrny,
  • Szymon POMIAN IVA : 1 srebrny,
  • Grzegorz MAKUCH IVA : 1 brązowy,
  • Kamil JABŁOŃSKI IVA : 1 brązowy.

 

  1. Zawody wojewódzkie

 

I miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt.

II miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim chłopców.

 Łyżwiarskie klasy sportowe osiągnęli:

II ŁYŻWIARSKA KLASA SPORTOWA

  1. Patrycja MARKIEWICZ

III ŁYŻWIARSKA KLASA SPORTOWA

  1. Julia GRABOWSKA
    1. Gabriela TOPOLSKA

ŁYŻWIARSKA KLASA SPORTOWA KADET:

  1. Aleksandra PLEWA
  2. Greta WITKOWSKA
  3. Marcelina KOWALEWSKA
  4. Wiktoria ŻAK
  5. Gabriela ZAJKOWSKA
  6. Patrycja POMIAN
  7. Gabriela FURMANEK
  8. Kinga WOŹNIAK
  9. Marta DRUMSKA
  10. Adam BRZOZOWSKI
  11. Kamil GÓRSKI
  12. Rafał BORKOWSKI
  13. Jakub SKOK

 

  1. Zawody miejskie:

IV miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w indywidualnych biegach przełajowych chłopców.

VII miejsce  w Igrzyskach Miasta Białegostoku w unihokeju chłopców.

IX miejsce  w Igrzyskach Miasta Białegostoku w badmintonie dziewcząt.