Osiągnięcia sportowe uczniów SP 6 w Białymstoku w roku szkolnym 2014/2015

  1. Łyżwiarstwo (short track).

Zawody międzynarodowe (short track):

I miejsce w klasyfikacji wielobojowej  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK

Wiktoria ŻAK (junior D),

I miejsce w na dystansie 1000m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK –

Wiktoria ŻAK (junior D),

I miejsce w na dystansie 777m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK –

Wiktoria ŻAK (junior D),

II miejsce w na dystansie 500m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK –

Wiktoria ŻAK (junior D),

I miejsce w klasyfikacji wielobojowej   w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP LITHUANIAN OPEN, ELEKTRENAI                       – Marcelina KOWALEWSKA (junior D),

I miejsce w na dystansie 1000m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP LITHUANIAN OPEN, ELEKTRENAI                                                  – Marcelina KOWALEWSKA (junior D),

I miejsce w na dystansie 500m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP LITHUANIAN OPEN, ELEKTRENAI                                                  – Marcelina KOWALEWSKA (junior D),

I miejsce w na dystansie 777m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP LITHUANIAN OPEN, ELEKTRENAI                                                  – Marcelina KOWALEWSKA (junior D),

II miejsce w klasyfikacji wielobojowej  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP LITHUANIAN OPEN, ELEKTRENAI                                        – Julia LISOWSKA (junior D),

II miejsce w na dystansie 1000m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP LITHUANIAN OPEN, ELEKTRENAI                                                                  – Julia LISOWSKA (junior D),

III miejsce w na dystansie 500m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP LITHUANIAN OPEN, ELEKTRENAI                                                                  – Julia LISOWSKA (junior D),

II miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK –                                                                      – Mateusz MIKOŁAJUK (junior D),

I miejsce w na dystansie 1000m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK –

Mateusz MIKOŁAJUK (junior D),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK                                                                              – Joanna KONDRAK (junior D),

III miejsce w na dystansie 500m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK –

Joanna KONDRAK (junior D),

V miejsce w klasyfikacji wielobojowej  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK                                                                – Marcelina KOWALEWSKA (junior D),

III miejsce w na dystansie 1000m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK –

Marcelina KOWALEWSKA (junior D),

III miejsce w na dystansie 777m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK –

Marcelina KOWALEWSKA (junior D),

V miejsce w klasyfikacji wielobojowej  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK                                                                         – Karol WASZKIEWICZ (junior E),

III miejsce w na dystansie 500m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP – BIAŁYSTOK –

– Karol WASZKIEWICZ (junior E),

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP

LITHUANIAN OPEN, ELEKTRENAI  – Marta DRUMSKA (junior D)

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK                                                                                      – Karol KIRMUĆ (junior D),

II miejsce w na dystansie 777m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK –

Karol KIRMUĆ (junior D),

VII miejsce w klasyfikacji wielobojowej  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK

Kamil JABŁOŃSKI (junior D),

X miejsce w klasyfikacji wielobojowej  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK

Grzegorz MAKUCH (junior D),

 

  • Zawody ogólnopolskie (short track):

 

II miejsce na dystansie 1000m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Wiktoria ŻAK (junior D),

II miejsce na dystansie 777m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Wiktoria ŻAK (junio,

II miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

– Joanna KONDRAK (junior D),

II miejsce na dystansie 1000m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

– Joanna KONDRAK (junior D),

III miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

– Joanna KONDRAK (junior D),

III miejsce na dystansie 777m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

– Joanna KONDRAK (junior D),

II miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Wiktoria ŻAK (junior D),

II miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Wiktoria ŻAK (junior D),

III miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Paweł DĘBSKI (junior D),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Paweł DĘBSKI (junior D),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

– Wiktoria ŻAK (junior D),

II miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

– Wiktoria ŻAK (junior D),

II miejsce na dystansie 777m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

– Wiktoria ŻAK (junior D),

II miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLĄGU

– Paweł DĘBSKI (junior D),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLAGU

– Paweł DĘBSKI (junior D),

III miejsce na dystansie 777m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLAGU

– Mateusz MIKOŁAJUK (junior D),

III miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLAGU

– Mateusz MIKOŁAJUK  (junior D),

IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLĄGU

– Mateusz MIKOŁAJUK (junior D),

III miejsce na dystansie 777m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Joanna KONDRAK (junior D),

III miejsce na dystansie 777m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLĄGU

– Wiktoria ŻAK (junior D),

III miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLĄGU

– Wiktoria ŻAK (junior D),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLĄGU

– Wiktoria ŻAK (junior D),

IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLĄGU

– Joanna KONDRAK (junior D),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLĄGU

– Marcelina KOWALEWSKA (junior D),

V miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLĄGU

– Marcelina KOWALEWSKA (junior D),

V miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Joanna KONDRAK (junior D),

V miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Mateusz MIKOŁAJUK (junior D),

V miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

– Marcelina KOWALEWSKA (junior D),

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

– Julia LISOWSKA (junior D),

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Marcelina KOWALEWSKA (junior D),

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

– Kamila TYLMAN (junior E),

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Kamila HORVATH              (junior E),

VII miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLĄGU

– Kamila TYLMAN (junior E),

VII miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLĄGU

– Julia LISOWSKA (junior D),

VIII miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLĄGU

– Alicja BAZELSKA (junior D),

IX miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w ELBLĄGU

– Ignacy KŁUJSZO (junior D),

IX miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Aleksandra CZABAN   (junior E),

IX miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Aleksandra CZABAN   (junior E),

X miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Kamila TYLMAN   (junior E),

  • Zawody wojewódzkie w łyżwiarstwie szybkim na torach krótkich:

 

I miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na torach krótkich w

klasyfikacji drużynowej chłopców.

II  miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na torach krótkich w

klasyfikacji drużynowej dziewcząt.

  1. Lekka atletyka.

III miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w biegach przełajowych – Rafał GIEREJKO.

     Zawody miejskie:

II miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w unihokeju chłopców.

VII miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w unihokeju dziewcząt.

X  miejsce w Igrzyskach Miasta Białegostoku w indywidualnych biegach przełajowych chłopców.