Osiągnięcia sportowe uczniów SP 6 w Białymstoku w roku szkolnym 2016/2017

  1. Łyżwiarstwo (short track).
  • Zawody międzynarodowe (short track):

III miejsce w klasyfikacji generalnej  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK –

– Karolina SUHAK (junior E),

III miejsce w na dystansie 500m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK –

– Karolina SUHAK (junior E),

V miejsce w klasyfikacji generalnej  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP BIAŁYSTOK –

– Karol WASZKIEWICZ (junior E),

III miejsce w na dystansie 500m  w Międzynarodowych Zawodach EVO CUP – BIAŁYSTOK –

– Karol WASZKIEWICZ (junior E),

 

  • Zawody ogólnopolskie (short track):

 

I miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

– Karol WASZKIEWICZ     (junior E),

IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w SANOKU

–  Karol WASZKIEWICZ    (junior E),

III miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

– Karolina SUHAK   (junior E),

V miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU                                                                                                                 -Karolina SUHAK     (junior E),

III miejsce na dystansie 222m w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w  GDAŃSKU

– Karolina SUHAK   (junior E),

III miejsce na dystansie 333m w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w  GDAŃSKU

– Karolina SUHAK   (junior E),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych

w   GDAŃSKU – Karolina SUHAK  (junior E),

I miejsce na dystansie 333m w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w  GDAŃSKU

– Karol WASZKIEWICZ   (junior E),

II miejsce na dystansie 222m w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w  GDAŃSKU

– Karol WASZKIEWICZ   (junior E),

III miejsce w klasyfikacji wielobojowej w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych

w   GDAŃSKU – Karol WASZKIEWICZ (junior E),

II miejsce na dystansie 500m w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w  GDAŃSKU

– Hanna ORZEPOWSKA   (junior E),

IV miejsce na dystansie 333m w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w  GDAŃSKU

– Hanna ORZEPOWSKA   (junior E),

IV miejsce w klasyfikacji wielobojowej w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych

w   GDAŃSKU – Hanna ORZEPOWSKA  (junior E),

V miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w OPOLU                                                                                                                               -Karolina SUHAK     (junior E),

III miejsce na dystansie 500m w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w OPOLU

– Karolina SUHAK   (junior E),

V miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w BIAŁYMSTOKU

– Oskar KUROWSKI         (junior E),

VI miejsce w klasyfikacji wielobojowej w FINALE Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych

w   GDAŃSKU – Adam JAMIOŁKOWSKI  (junior E),

VII miejsce w klasyfikacji wielobojowej w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych W BIAŁYMSTOKU

–  Hanna ORZEPOWSKA    (junior E),

  • Zawody wojewódzkie w łyżwiarstwie szybkim na torach krótkich:

 

I miejsce w drużynowych  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na torach

krótkich w kategorii dziewcząt.

I miejsce na dystansie 250m w   Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na

torach krótkich w kategorii dziewcząt – Natalia Zielenkiewicz.

I miejsce na dystansie 500m w   Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na

torach krótkich w kategorii dziewcząt – Natalia Zielenkiewicz.

I miejsce w dwuboju w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na torach

krótkich w kategorii dziewcząt – Natalia Zielenkiewicz.

II miejsce na dystansie 250m w   Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na

torach krótkich w kategorii dziewcząt – Ewelina Maciejewska.

II miejsce na dystansie 500m w   Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na

torach krótkich w kategorii dziewcząt – Ewelina Maciejewska.

II miejsce w dwuboju w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na torach

krótkich w kategorii dziewcząt – Ewelina Maciejewska.

I miejsce w drużynowych  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na torach

krótkich w kategorii chłopców.

I miejsce na dystansie 250m w   Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na

torach krótkich w kategorii chłopców – Karol Waszkiewicz.

I miejsce na dystansie 500m w   Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na

torach krótkich w kategorii chłopców – Karol Waszkiewicz.

I miejsce w dwuboju w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na torach

krótkich w kategorii chłopców – Karol Waszkiewicz.

II miejsce na dystansie 500m w   Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na

torach krótkich w kategorii chłopców – Adam Jamiołkowski.

III miejsce w dwuboju w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w łyżwiarstwie szybkim na torach

krótkich w kategorii chłopców – Adam Jamiołkowski.